Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, most is olyan...

Szerintetek, most is olyan megbízhatatlan a Pharmatex hüvelykúp mint régebben? Van tapasztalata valakinek mostanában?

Figyelt kérdés

Olvastam itt és másik fórumokon a Pharmatex megbízhatatlanságáról. De ezek 2005-vagy 2007-es vélemények voltak többségében!

A hüvelykúpot próbáltuk ki. Betartottunk mindent amit a betegtájékoztatón olvastunk.

Van valakinek, vagy ismerősötöknek bármilyen véleménye a közelmúltban?

Sok lehet tényleg a Pharmatex bébi most is?



2016. ápr. 4. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Unokatesómék most várják a Pharmatex-es babájukat. :)
2016. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy ezt kérdezem, de be is tartottak mindent?

Jajj most megijedtem!

2016. ápr. 4. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt kezdtem használni, és ennél maradtunk, mert bevált.

6 éve semmi gond, de tudjuk hogy becsúszhat a baba. Akkor megtartjuk.

2016. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Húú de jó pozitívat is olvasni!

Mi is tudjuk becsúszhat, a kapcsolat biztos,anyagiak nehezebb téma az albérlet miatt, de egyébként nem keresünk rosszul, csak nincs lakásunk saját!

Nem beszéltünk konkrétan arról, mi lenne ha becsúszna,odafigyelünk egyenlőre ennyi.

De kicsit megijedtem!

2016. ápr. 4. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Úgy tudom, igen, betartottak mindent. Én is hallottam róla, hogy nem túl biztonságos védekezési módszer, inkább csak olyankor érdemes így védekezni, ha nem baj, ha jön a baba.
2016. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem.

Van esetleg még valakinek tapasztalat?

2016. ápr. 4. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi is évekig használtuk, betartottuk a használati utasítást és nem volt soha semmi probléma! Lehet nem olyan biztonságos mint a tabletta, de nincs száz százalékos védekezési módszer, legfeljebb ha nem csináljátok!
2016. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Nézd egyik védekezési módszer sem 100% (se tabletta, se óvszer se semmi, max ha nem élsz szexuális életet). Nálunk is tökéletesen bevált (én nem is szedhetek gyógyszert). Bár tény, hogy mindegyik esetében be kell tartani az utasítást, ill. ki kell próbálni, hogy melyik a jó. Nálunk pl a pharmatex lágy hüvelykapszula vált be ( a tabletta szárított, a kenőcsnél olyan érzésem volt, mintha kifolyna, még a kúp is jó volt).
2016. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En mindent betartottam es most vagyok 26 hetes terhes. Mondjuk mi tudtuk h mennyi a rizikó faktor! Mivel nem volt gond ha terhes leszek, igy emellett döntöttünk.
2016. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.

Hát megbeszéljük a párommal hogy mi lenne ha.

Érdeks hogy valakinek évekig jó valakinek meg pocaklakója lett.

2016. ápr. 4. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!