Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció minden esetben...

Az ovuláció minden esetben tojásszerű folyás kíséri? Úgy tűnik, hogy nekem nem! Lehet ez?

Figyelt kérdés

Amikor az ovu teszt azt mutatta, hogy nincs peteérésem volt folyásom, most hogy azt mutatja van, most meg semmi folyás!

Lehet ez?

Hazudik az ovu teszt?


2016. ápr. 6. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A tojcsis folyás van, hogy ovu előtt 2-3 nappal előbb jelentkezik. És mikor elmúlik, utána lökődik ki a pete!
2016. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy lehetséges tünet, nyilvánvaló, hogy nem mindenkinél jelentkezik, teljesen normális.
2016. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. ápr. 6. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt, de én mértem a hőmet és az kimutatta szépen mindig hogy mikor van, pár hónap alatt látszott már hogy hányadik nao lesz kb, és az is mikor fog megjönni. Érdemes elkezdeni szerintem,.a fertility friend alkalmazás nekem nagyon bevált.
2016. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!