Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnak van munkája, nekem...

Páromnak van munkája, nekem nincs. Ő szeretne babát, én félek. Vállaljuk vagy ne?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok és munkanélküli, a vőlegényem 27 és jó állása van, biztos kapcsolatban élünk már 4 éve. Ő nagyon szeretne már gyereket de én félek, hogy miből tartjuk majd el... Kis városban élünk tehát nem valószínű, hogy mostanában kapnék munkát. Szerintetek bevállaljuk a babát ilyen bizonytalan helyzetben?
2010. ápr. 5. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha megszülöd, úgyis otthon kéne maradni. legalább főállású anyuka lehetsz amíg bölcsis/ovis nem lesz.
2010. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy főállású anyuka akkor lehetek ha 3 14 alatti gyerekem van. Vagy rosszul emlékszem?
2010. ápr. 5. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi bevállaljuk. De már írtam neked egy másik topikban. :D

De szerintem fontos, hogy te is akard! Én már nagyon szeretnék babát és ezért merem bevállalni, mert tudom, hogy ez a célom, hogy anyuka legyek. Én ilyen anya típus vagyok. Baby sitter is voltam azt is nagyon élveztem.

2010. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát ha a párod keres annyit h abból meg tudjatok élni+a gyesedből+a családiból akkor szerintem vágjatok bele.
2010. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az relatív, hogy eleget keres-e, 100-at. Az elég?
2010. ápr. 5. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Vállald be, írtam a másikban is. Legyetek fiatal szülők :)
2010. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát...necces.100 ezer.+a gyes nemtom pontosan mennyi,olyan 30 000 körül van+a családi,az kb 12 000,az összesen 142 ezer.3 emberre.rezsi+kajarengeteg pelenka az első időkben,nem beszélve arról h milyen hamar kinövi a ruhákat,meg ha esetleg tápszeres lesz,az sem olcsó mulatság.nekem párom 120 ezret keres+nekem 80-85 ezer között van a táppénzem,és szűkösen vagyunk.hát ha még meglesz a baba.bár mi albiban vagyunk,de hát akkor is...nagyon meg kell gondolnotok.jó lenne ha előtte tudnál egy évet leaglább melózni,hogy legalbb ne gyest hanem gyedet kapj majd.


33+5 hetes km

2010. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkáról: Én a textilpelenkát ajánlom. ezerszer környezetkímélőbb és olcsóbb is és segíti a mielőbbi szobatisztaságot. Én is ilyenben nőttem meg :)
2010. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nincs hiteletek akkor elég. de ez még függ attól is, hogy mennyi a rezsitek, mennyit kell utazásra költeni. tehát ez akkor elég, ha szerény körülmények között éltek. félrerakni... nem nagyon lehet belőle. de ha ezt vállalod, ha okosan tudod beosztani a pénzt, nem lesz gondotok.
2010. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

08:54 vagyok


én is az mondom, hogy helyezkedj el. ha letelt a próbaidőd, akkor legalább biztonságban tudhatod magad. ha ekkor esel teherbe, nem küldenek el. utána dolgozz majdnem végig a szülésig, így meg lesz az 1 év munkaviszony és fog járni a gyed. sokat könnyítesz ezzel magatoknak és csak pár hónapot kell várnotok még. szerintem megérné. ne azt nézd, hogy milyen munka, lényeg, hogy bejelentett legyen (és ne nehéz fizikai), vállald el, ha jön egy lehetőség. szülés után nem kötelező úgyse, hogy visszamenj

2010. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!