Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnak van munkája, nekem...

Páromnak van munkája, nekem nincs. Ő szeretne babát, én félek. Vállaljuk vagy ne?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok és munkanélküli, a vőlegényem 27 és jó állása van, biztos kapcsolatban élünk már 4 éve. Ő nagyon szeretne már gyereket de én félek, hogy miből tartjuk majd el... Kis városban élünk tehát nem valószínű, hogy mostanában kapnék munkát. Szerintetek bevállaljuk a babát ilyen bizonytalan helyzetben?
2010. ápr. 5. 19:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ahogy a kérdésben is írtam egy 6000 fős kisvárosban élünk, 2 éve nem találok munkát. A legközelebbi nagyváros 2óra busszal,szóval nem valószínű, hogy találnék munkát az elkövetkezendő 1 évben...

De azért nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat és várom a további véleményeket is!

2010. ápr. 7. 17:53
 12/12 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam megírom nektek, hogy bevállaltuk és már 19 hónapos a kisfiunk. :) Nem élünk nagy lábon de mindenre futja amire szükséges. Pelenkából nem a drága fajtát vesszük hanem a bababoltosat, ruhát kínaiból és turiból veszem. Sosem maradtunk még pénz nélkül hó végére...

És már tervben van a kistesó ;)

2013. márc. 5. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!