Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. nap, hogy csíkos az ovu teszt?

6. nap, hogy csíkos az ovu teszt?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sokáig gond volt a havimmal, mióta babát akarunk barátcserjét szedek és progeszteron krémet használok ezzel beállt 24-28 nap közöttire.

Ez az első hónap hogy nézem a peteérést (8. hónapja próbálkozunk).

Márc 25.-én jött meg 4 napig tartott, azon a héten rendeltem ovu tesztet, mondván ráérek, 9. napon csináltam előszőr tesztet, kontrollcsíknál halványabb de jól kivehető csík volt szombaton. Vasárnap-hétfő-kedd halványabb, tegnap nem csináltam.

Mai nap folyamán reggel erős szurkálás a jobb petefészekben ugy 3-4 órán át, most tompán érzem. Tudom hogy este ajánlatos/késő du de csináltam tesztet olyan mint az első nap.

Ez már a 6. nap, normális, hogy eddig tart? Köszi előre is :)


2016. ápr. 7. 12:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja igen, hétfőn mértem egy 37es hőt, azelőtt és utána nekem az átlag 35,6-36 körül van. Szóval nem tudom mennyire biztos nálam a hőmérőzés :/
2016. ápr. 7. 12:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ovuteszten mindig van 2. csík, de ha elolvastad volna a leírását, tudnád, hog csak akkor számít pozinak, ha ugyanolyan erős, vag erősebb a 2. csík a kontrollnál, addig viszont negatívnak számít.
2016. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem mindig van rajta 2 csík, volt egy idő szak nyár végén hogy 4 hónapig nem jött meg. Azalatt ha volt egy kis jele is csináltam ovu tesztet, hátha annak a jele, sőt elég sokszor és mindig 1 csíkos volt a teszt. Múlt hónapban is teszteltem már de későn (akkor a 13. napon jutott eszembe sajnos hogy csinálni kéne) 1 csíkos volt az is és úgy jött meg 24. napon azaz 10. napon volt akkor is, ezért csúsztam le.

a 2. csík csak a hormon jelenlétével jelenik meg úgy olvastam, csak a szintjétől függően erős.

2016. ápr. 7. 13:13
 4/12 anonim ***** válasza:
én fél éven át használtam ovutesztet, és mindegyiken volt csík, még azon is amit menzesz alatt csináltam kíváncsiságból.
2016. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ok, eddig nem volt 2. csíkod, most van, de ettől még mindig nem számít pozitívnak!
2016. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ovu tesztelek, most is csináltam, 3 napig volt a kontroll csiktól erősebb a másik csik, azóta is van második de már halványabb, vagyis nem erősebb és nem egyforma.

Abban a 3 pozi napban volt peteérésem.

2016. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. ápr. 7. 16:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Nezd meg az en ovu teszt sorozatomat. A 16. Napon de es du is csinaltam, estere volt pozitiv (aznap egyuttvoltunk este) masnap a 17.ei mar halvanyabb volt ez mar negativnak szamit. Ma van a nemvart napja, es ilyet teszteltem mar tegnap

[link]

2016. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok lemaradt az ovuteszt sorozatrol a kep:)

[link]

2016. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

16. Du már pozitív? Mert kb ilyen volt nekem is, többi mint a délelőttid. Azóta nem teszteltem mert el kellett utaznunk. Nem bízzuk a véletlenre csak kíváncsiságból teszteltem, próbáltunk minden nap alkotni valamit :)

Koszonom a válaszokat :)

2016. ápr. 9. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!