Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpon mellfeszülés. Ezek...

5. dpon mellfeszülés. Ezek szerint ez a hónap sem sikerült? Minden menzesz előtt feszül a mellem. A 9. dpon szokott kezdődni. Most hamarabb 😕

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet!
2016. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam mensi előtt kb három négy nappal hamarabb elkezdett feszülni a mellem. Ezt általában akkor vettem észre amikor este levettem a melltartót és ugy huzodtak lefelé. Amikor terhes lettem peteérés után kb egy héttel iszonyatosan bedurrantak és napközben melltartóban is fájtak. Nem birtam hozzányúlni, mert annyira érzékenyek voltak. Én ebből sejtettem, hogy most talán lehet valami. Nem várt napján halvány pozitivat teszteltem.
2016. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!