Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem värja äprilisban?...

Ki nem värja äprilisban? Nekem 15. -én kéne megjönnie, nagyon remélem hogy nem fog! Kiprobältam ebben a honapban az Lh tesztet de nem mutatott ugyan olyan erős két csikot de azért volt rajt kettő nem tudom ez igy mit jelentett.36 naposak a ciklusaim

Figyelt kérdés

#ciklus #LH tesz #nem värja
2016. ápr. 8. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 26ra nem várom...

#DO

2016. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd drukkolok neked :) bár mindkettönknek sikerülne
2016. ápr. 9. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Hatodikara nem vartam, de neha kesik szval meg nem hinnem. ..:) amugy LH teeszt nem mindenkinek valik be ne alapozz arra!!:))) minden jot!
2016. ápr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem h haw homerozol es a hőd new esett le peteeres ota akkor baba (vagy peteeres utan) vhogy igy van nezz utana en is azt teszem mert ha nemjott ossze elkezdem a homerozest!:) abbol aztis tudhatod mikor van pontosan peteeresed stb..:) előzo vtam.:)
2016. ápr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 22.de nem várom, nekem holnap van szulinapom utoajandeknak legjobban örülnék. 8. Hónap de most más dolgokat érzek mint eddig ezért nagyon reménykedem. Szurkolók mindenkinek :D
2016. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én április 20-ra nem várom :)
2016. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a 4 ik honapunk ma reggel jött egy kis barnázás nem tudom ez most mit jelezhet még 5 nap van a nem vártig szurkolok mindegyikőtöknek
2016. ápr. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!