Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy fertőzés?

Beágyazódás vagy fertőzés?

Figyelt kérdés

Vasárnap lett vége a mensinek,ami 4 napig tartott.Tegnap este vettem észre a wc papíron,hogy rózsaszín a váladékom(nem barna,nem folyamatosan mindíg tapasztalom,nem büdös,nem viszketek odalent,nem fáztam fel),az ezt megelőző pár napban minden rendben volt,szép tiszta volt minden. Vasárnaptól már együtt voltunk párommal.

A mai napon a mellbimbóm környékén érzékeny,és a bal oldalamon és a hasam alsó részén halványan szurkáló érzést tapasztalok. De úgy tudom a beágyazódás egy héttel az aktus után történik..fertőzést kaptam volna(de hol? ezen gondolkodom,mert mer idegen wc-re soha nem ülök)..Valaki tapasztalt már ilyet?


2016. ápr. 9. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább peteérés.
2016. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fertőzés, nyugi. Hany naposak a ciklusaid?
2016. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez ovuláció és ha együtt voltatok akkor nagy valószínűséggel jókor....:)
2016. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 28-29 naposak a ciklusaim,eddig még nem tapasztaltam ilyet,ezért is ijedtem meg,hogy fertözés lenne? Az,hogy ovulálok az nem túl korai,hiszen egy hete maradt még csak abba a mensim? Azóta szorgalmasan figyelem a dolgokat és szinte száraz vagyok. Ma észleltem váladékot nagyon keveset az is átlátszó volt.
2016. ápr. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!