Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segithet a barat cserje?

Cintuskaa kérdése:

Segithet a barat cserje?

Figyelt kérdés
A mai nap folyaman vettem 30dbos barat cserjet.l(ajanlottak) rendszertelen a verzesem . es babat szeretnek. De nem tudom mivel elosegitheto.

#menstruáció #baba #mama #barat cserje
2016. ápr. 9. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített, progeszteronszintem borult fel, 2. hónapban már alig volt gondom, 3. hónapban pedig nem jött meg. Ha valaki okkal kezdi szedni, segít, de van, hogy valaki normális ciklussal nekiáll beszedni, aztán pöszén néz, hogy felborította azt... Érdemes elkezdeni,m én csak jót tudnék mondani róla, kifejezetten segített.
2016. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offér kedves kérdező. Hadd kérdezzem meg a válaszolót hogy milyen fajta barátcserjét vett és milyen dózisban szedte? Tartottál szünetet vagy folyamatosan, az egész ciklus alatt szedted? Nekem is progi gondjaim vannak és erősen gondolkodom rajta hogy veszek.... Köszönöm szépen :)
2016. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt rendszeres, babát szerettünk volna de fel évig még sem jött, progeszteron krémet hasznaltam anno az beállította 28 naposra de mikor abbahagytam nem jött még, baratcserjet kezdtem szedni 3 hónapja beàllt 28 naposra progeszteron ugyanúgy használom igazoltan legalábbis tesztel peteeresem is volt. Most 2 hét múlva nem várom. Szurkalok és érzékeny vagyok. Sokaknak segített de olvass utána. Pozitív teszt után hagyd abba azonnal mert vetélést is okozhat.
2016. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2., én ezt szedtem: [link]

Herbáriában lehet kapni, reggel és este kell belőle egy szem, 3590 Ft-ba kerül itt, egy hónapra elég. Nem tartottam szünetet, utolsó hónapban úgy éreztem, most sikerül a baba, így pár napig csak 1-1 szemet szedtem, majd abbahagytam és pozitív is lett a teszt :)egy fél dobozzal meg is maradt. Amerikából rendeltem eredeti, rendes progeszteronkrémet, sokkal jobb minőséget, mint amit itt lehet kapni, de annyira segített ez a kapszula, hogy el is adtam, ki sem kellett bontanom.

2016. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En szedtem a baratcserjet. De csak egy hónapig. Mivel a fogigatlo utan valahogy mindig volt ovjm de nem lettem\maradtam terhes. Cserjevel első hónapban sikerült :)
2016. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En 2.napja szedem meg csak a baratcserjet. Filmtablettaba. De nem tudom mikor lesz erdemes megnezni a tesztet. Nagyon izgulok remelem segit . mar nagyon varjuk a kis csaladba. :) a babaval egyidobe szeretnenk hazasodni is szoval mar nagyon jo lenne ha eljonne. Remenykedek benne hogy csak valami hormonalis zavarom van . amiben latok is valamit mar csak abbol kifolyolag hogy 14eves koromba 45kg voltam es striak kelletkeztek a hasamra .. De a szuleim keptelenek voltak orvoshoz vitetni hogy kivizsgaljanak . azota annyiba is maradt mert mar halvanyak. Mar egyebkent a legrosszabbakra gondoltam . de turelem kell tudom . mar Oktober ota a turok. :D
2016. ápr. 11. 05:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! En 3 nappal a nem várt előtt teszteltem m ereztem valamit. Nem tudtam mi az csak h ilyen meg nem volt. Akkor mar nem szedtem be több baratcserjet mivel pozi lett a nem is tul érzékeny tesztem;)
2016. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett, segített a barát cserje?
2016. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A barat cserje nem segitett. Nem volt rendes peteeresem.kAptam ra gyogyszert es az elso honApba teherbe estem.:)
2016. okt. 1. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!