Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X epil teszt kimutathat...

X epil teszt kimutathat fogantatástól számított 10 napos terhességet?

Figyelt kérdés

Többször csináltam már terhességi tesztet általánosságban, mert babát tervezünk párommal(mindig x epilt) és egyértelműen negatívak voltak, jött is a mensim, ahogy kell.


Most nemvárt előtt vagyok 3-6 nappal (sajnos nem tökéletesen rendszeres a mensim) és mivel brutál erős mellfájdalmaim jelentkeztek két-három napja, plusz egyik napról a másikra érzékennyé váltam illatokra-szagokra, csináltam eddig három terhességi tesztet (tudom, mind korai még).


Az első kettő totál negatív volt, de a harmadikon mintha nagyon halványan bár, de megjelent volna a második csík is. Reggel 5 és 6 óra között teszteltem, még kómás is voltam, egy csíkot láttam akkor, rossz megvilágításnál. Kíváncsiságból megőriztem a csíkot, és most, másfél órával később látom rajta a halvány második csíkot.


Létezhet olyan, hogy fogantatás után 10 nappal (mert sejtem, hogy HA fogant, akkor mikor fogant)a teszt halványan kimutatja a terhességet?


Nem élem bele magam, meg most már megvárom a mensit, hogy jön-e vagy sem, csak magam is meglepődtem az eredményen.


Ez nem az én tesztem, de kb. ennyire látszik a második csík, mint ezen a fotón az első teszt mutatja:


[link]



2015. jan. 6. 07:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík. Ha látszik, akkr az csík bizony. 10 nappal fogantatás után már egy kevésbé érzékeny, mint az x-epil (25-ös) is kimutatja!

Tesztelj két-három nap múlva első pisiből! Írd meg mi lett!

2015. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem sejtheted, mikor fogant, hiszen ezek szerint nem tudod, mikor ovuláltál. Csak azt mikor szexeltetek. De inkább fotózd le a Te tesztedet. De egyébként igen, nekem kimutatta már a 9. napon.
2015. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Íme a fotók:


[link]


[link]

2015. jan. 6. 12:48
 4/22 anonim ***** válasza:
Szia!Ez bizony pozitív és nem is annyira halvány! :) Gratulálok :) Nekem is ugyanez a teszt mutatta ki a 9.dpo-n és most 35 hetes kismama vagyok :)
2015. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jujj, de jó lenne :) azért 2-3 napra rá még tesztelek egyet.


A melleim továbbra is majd szétrobbannak.

2015. jan. 6. 13:30
 6/22 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen pozitív, itt nincs is kérdés. Nekem is ilyen volt az első tesztem és most itt fekszik a kiságyban az 5 hónapos kisfiam. Én aktus után 14.napon teszteltem és akkor lett ilyen! :) Biztos hogy baba! Gratulálok! :)
2015. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2015. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdéses. Teljesen pozitív.
2015. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Áh, bearanyoztátok a napomat :D
2015. jan. 6. 19:45
 10/22 anonim válasza:

Ez nem is olyan halvány:-)

Nekem is ilyen volt kb a 9. napon. A rákövetkező napokban ellőttem még vagy 5 tesztet, míg elhittem:-)

Gratulálok!!!

2015. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!