Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondtátok el, hogy jön...

Hogyan mondtátok el, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
A párotoknak és a családnak hogyan és mennyi idő elteltével (mint, hogy számodra is kiderült) mondtátok el, hogy bővül a család? Meglepetéssel, ajándékkal, vagy csak egyszerü szóval?
2012. júl. 30. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki babacipőt az asztalra, tutira kapcsolnak.
2012. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem mindkettőt azonnal tudta, mert ő is ott volt a tesztelésnél. A családnak csak a 12. hét betöltése után mondtuk el. Az első babánál betettük a 12. heti UH-ról készült DVD-t, a másodiknál masnit kötöttünk a hasamra. :)
2012. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak megmutattam a pozitív eredményt. :)

A szüleimnek mivel nem tudtunk haza menni ezért skypon mondtuk el a nagy hírt.

2012. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én így tervezem elmondani


1. a páromnak: rajzolok a hasamra egy fejecskét és felé írom, hogy "Szia apa! Úton vagyok!". Aztán a páromnak megmondom, hogy elrejtettem valamit magamon és keresse meg!:) Aztán ha megtalálja, akkor odaadom a pozitív tesztet.


2. anyukámnak: Venni szeretnék egy pár kiscipőt, aminek az egyik felét anyukámnak akarok adni becsomagolva, hogy ezt általam küldi valaki neki.:) A másik felét még nem tudom kinek fogom adni, mert anyósomnak nem igazán szeretném.:S

2012. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem végig be volt avatva.(késett, mondtam neki, hogy szerintem baba, orvoshoz mentünk...stb.)A szüleimnek meg húsvét körül, amikor is csoki nyuszival "leptek meg" bennünket, mondván, hogy járt a nyuszi.Erre mondtam nekik, hogy nálatok a nyuszi, nálunk meg a gólya járt. :D
2012. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már jó ideje készültem rá, és éreztem is, így amikor pozitívat teszteltem, nem szóltam, csak annyit, hogy délutánra közös programot szerveztem.

Elmentünk egy parkba egy mini vízeseé mellé piknikezni. Fürdőlepedőn üldögéltünk, vittem alkoholmantes pezsgőt, poharat. Amikor kitöltötte, mondtam hogy ne igyunk még bele, mart van pár ajándékom, és szeretném odaadni. Letettük a poharat:)

Előkerült egy szív alakú doboz, egy másik henger alakú, és egy boríték. Mondtam, hogy azt nyissa ki először (ekkor én már zsepit szorongattam a kezemben, és alig bírtam visszatartani a sírást:)).

Egy babás képeslap volt benne, amit a Picikénk nevében írtam meg (teleírtam mindkét oldalt). Így kezdődött, a többit a fantáziátokra bízom:

"Édes, Édes Apuci! Már bő 2 hete növögetek Anyuci pocójában, de a doktorbácsi már egy hónaposnak mond..."

Végigolvasta, én már sírtam, aztán nagy, vörös, könnyes szemekkel rám nézett, magához ölelt, és annyit mondott: Szeretlek! Úgy szeretlek Benneteket!:)

Utánna jött az ajándékok bontogatása: volt benne kiszokni, a pozitív teszt, egy pár nappal ezelőtti hajójegy, ahol már hármasban ringatóztunk, pocakos hűtőmágnes, mindenféle.

Aztán csak néztük a vizet összebújva, és miután legurítottuk a pezsit, jó nagyon sétáltunk. Felültem egy híd korlátjára, akkor szólt hozzám másodszorra többes számban: jajj, vigyázz magatokra!

Nagyon boldog volt, örültem hogy kibírtam hogy nem mondtam el neki reggel. Persze a következőnél már nem fogom kibírni, az biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolso, ez csodalatos!!!
2012. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. válaszoló, megríkattál engem is és a páromat is!:) Biztos megható emlékezetes pillanat volt az életetekben! Én is remélem, hogy ha egyszer babánk lesz, akkor lesz erőm titokban tartani és hasonló szépen tálalni! Gratulálok a babátokhoz!
2012. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!