Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Aki gyógyszer...

Terhes vagyok? Aki gyógyszer mellett lett terhes hogy vette észre?

Figyelt kérdés
fogamzásgátlót szedek.múlt hónapban 20.án elfelejtettem bevenni egy szemet, de 19én együtt voltunk.(leszögezném hogy most akarom letenni majd a gyógyszert mert megbeszéltünk hogy belevágunk a családalapításba,szóval nem lenne nagy baj ha összejött volna)3.án megjött a megvonásos, nem vetem észre hogy sokkal kevesebb lett volna, így gondoltam nincs baj.tegnap és ma viszont barnázok (megvonásos 31én várható) nem tudom mi lehet ez.soha nem fordult még elő?lehetséges hogy terhesség?teszteljek szerintetek?volt valakinek hasonló? aki gyógyszer mellett lett terhes hogy vette észre?
2016. ápr. 12. 10:51
 1/1 Kitty12345 ***** válasza:
Tesóm gyógyszer mellett lett babás teljesen szabályosan szedte egyszer nem jött meg a megvonásos 2 napjára tesztelt. Most 18hkm és alig várja hogy megszülessen a kislánya ☺
2016. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!