Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Négy nap késéssel megjött a menzeszem, előtte lett egy halvány pozitív terhestesztem.

Durván három napig volt meg, kevesebb, és inkább barnázásnak mondható. Közben is volt egy halvány pozitív tesztem.

A hőm 37,2-37,4 között mozog azóta is, és nem esett le eddig. A barnázás már megszűnt, viszont a teszt azóta sem mutat erősödést.

Valaki hasonló cipőben volt már?


2016. ápr. 12. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
kémiai terhességemnél volt így.
2016. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És kémiai terhességnél lehetséges , hogy nem esik le a hő?
2016. ápr. 12. 21:30
 3/3 mandiga ***** válasza:

Szerintem kémiai terhességnél le esik a hő, bár biztos vannak kivételek. Azóta is halvány pozi a teszted?

Nem rég volt itt az oldalon egy kérdés, a kérdezőnek is csak halvány pozi tesztjei voltak, sajnos méhen kívüli volt a baba. Ha nem erősödik a teszted, menj el orvoshoz miél elöbb, és csináljanak egy béta hcg-t.

2016. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!