Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar olyan akinek az...

Volt mar olyan akinek az orvos nem vette észre hogy várandós? Nem 4. -5 hetes terhessegee gondolok hanem idosebbre

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen esetben súlyos orvosi mulasztás történik. Nagyjából olyan, mintha egy vakbél perforált embernek tévedésből a lábát amputálnák, mert nem figyeltek oda.
2016. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a háziorvosom, mikor torokgyulladással mentem hozzá.
2016. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Itt az oldalon olvastam 1x,hogy pozit tesztelt az anyuka és azt mondta az orvos h még nem látja.2 hét elteltével visszament és még akkor sem látta hüvely uhval sem.Menszesz szerint 7 hetes volt már akkor.Kórházi tesztek is + voltak.1 hét múlva ment vissza akkor már 8 hetes volt.Nem látták még akkor sem,tanácstalan volt az orvos hívott egy másik kolegát aki azt tanácsolta h támasszák ki a derekát alulról....nah akkor megtalálták.Azt mondta neki az orvos h nagyon hátrahajló a méhe és ezért tudott nagyon elbújni a pici:)
2016. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem találtak a lányom csak 11 hetesen. Addig hasi uh ön néztek csak aztán amikor mar nem tudtak mi bajom lehet mert csak fogytam hánytam es kerestek mi a baj. Aztán a főorvos elküldött kis medencei uh ra. Ott láttak valami furcsát nálam. Egyből at vittek uh ra. Hüvelyi uh azonnal mutatta a babát. 11 hetes voltam.
2016. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ellenkező eset volt. Kisebb vizsgálatra mentem nőgyógyászhoz, közölte hogy terhes vagyok, de UH-t nem csinált, csak kézzel vizsgált. Nem hittem neki, másnap meg is jött de a biztonság kedvéért másik orvoshoz elmentem UH-ra. Ő nem látott se terhességet, se egy esetleges vetélést.
2016. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!