Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandós kiskönyvbe csak az...

A várandós kiskönyvbe csak az orvos adhat pecsétet, vagy a védőnő is? Ugye 4 pecsét kell, hogy megkapjuk az egyszeri anyaságit.

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A védőnő is adhat. És igen 4 pecsét kell az anyaságihoz. legalábbis januárba annyi kellet,bár nem hiszem, hogy változott volna. :)
2012. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!! csak azért kérdezem mert nekem ő azt mondta h csak a doki adhat ő pedig nem. már voltam nála 4x szer de nem pecsételt. a doki meg csak 1x.:/ most vagyok 20 hetes.
2012. okt. 31. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez furi. nekünk a védőnő is pecsételt, és azt is beleszámolták.sőt ha uh.ra mentem ott is pecsételtek és azt is beleszámolták... reméljük összejön a 4 pecsét! és gratulálok a Babához! :)
2012. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
A védőnő is adhat pecsétet!!!! A 4 pecsétnek a doki és a védőnő pecsétjeiből kell kigyűlnie... Lusta a védőnőd :)
2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Mar megvaltozott! Regen kellett vedono. Most 4x kell dokihoz menned es majd a vegen ad a doki igazolast az kell az anyasagihoz.
2012. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvosi igazolás kell
2012. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az orvos pecsétjét számolják be. Nekem már eddig 9 van védőnővel összesen, de mindig megyek ahányszor kell.
2012. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!