Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek jelentkezett a beágyazó...

Akinek jelentkezett a beágyazódási vérzés, annak melyik napszakban történt, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Mikor tapasztaltátok reggel, délután vagy este?
2016. ápr. 15. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem enyhén rózsaszín lett a folyásom reggel, de csak a WC papíron látszott.
2016. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem éjszaka kezdődőtt tartott másfél napig majd abbamaradt, de 2 napra rá heves görcsökkel erős vérzéssel megjött a 24. napon :( 28 alatt sosem volt a ciklusom gondolom sikertelen volt a beágyazódás, dokihoz nem tudtam akkor menni, ennek pont 3 hete, ha most megjön go doki hátha okoskodik nekem valamit :)
2016. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első, pont így vagyok én is. De csak holnapra nem várom.És ezt 3 napja tapasztaltam.Egyszer.Remélem sikerült :)

Kedves második! Ne keseredj el, ha viszont biztosra szeretnél menni, hogy minden oké e, akkor tényleg doki!

Szorítok Neked :)

2016. ápr. 15. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban nagyon reménykedem. ovu után 4 nappal szurkálódás kezdődőtt, azóta is tart, néha erősebb néha gyengébb, aztmondják jó jel! 1 hét és kiderűl. azért 9 hónap után már nagyon reménykedem :D (barátcserje 2. hónap ezért is bizakodok sok pozitiv tapasztalatot olvastam)

2. voltam! Sok sikert nektek is :)

2016. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem is hasonló volt azt hiszem, talán 4-5 nappal nemvárt előtt vettem észre. Ezután a 4. reggel teszteltem és igaz halvány de pozitív lett. Aznapra vagy másnapra nem vártam. (28-29 napos volt a ciklusom baba előtt.)
2016. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó ezeket a tapasztalatokat olvasni! Tudom mindenkinek más, de azért sokszor reményt ad, vagy éppen felébreszt, hogy ne éljem bele magam.

De mindenképpen hasznosak :)

Sok szerencsét mindenkinek :)

2016. ápr. 15. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint 2.

Tegnap reggel barna vér 1torles erejéig. Gorcsolok szurkalok, hőm fenn van. Most nagyon izgulok :D

2016. ápr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon nagyon szorítok!! Írj mindenképpen :)
2016. ápr. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!