Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok veteles...

Mi a tapasztalatotok veteles utan mennyi idovel estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Elsosorban azokra vagyok kivancsi akik spontan, muvi bravatkozas nelkul veteltek el...azert mert allitolag utana nem kell annyi idot varni a probalkozassal. Koszi a valaszokat.
2016. ápr. 16. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

kémiai terhességem utáni hónapban rögtön újra terhes lettem.

22hkm

2016. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem felszivodott,8hetre mar nem volt ott semmi

. 5honapra ra sikerult ujra :)

20hkm

2016. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1,5 évre rá jött össze a baba
2016. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2hònap.. 14hkm
2016. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 hónapja ment el spontán a 6 hetesen...azóta sem lettem újra terhes :(
2016. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hetesen ment el a petezsák, nem kellett műteni. mi vártunk, mert nem akartunk kivizsgálás nélkül játszadozni tovább, elég volt nekünk az az egy próba is. 2 hónapig tartott a kivizsgálás, aztán a 3.-ban terhes lettem (vicces, mert addigra megvolt a baj forrása és tudták kezelni is és így gondtalan volt a terhességem). :)
2016. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sajnálom :(


nekünk nem javasolt kivizsgálást a doki. Azt mondta minden terhességek 50%-a fejeződik így be az első trimeszterben, sajnos ez a valóság, bele törődni kell és elfogadni...

Csak persze kevesebb esetről hallunk, mert ezt az emberek nem verik nagy dobra, nem teszik az ablakba.


Megkérdezhetem milyen vizsgálatot végeztetek el és mi volt az ok?


Én megbízom az orvosomban, neves professzor, nem ma kezdte, de azért kíváncsi lennék. köszönöm.

2016. ápr. 16. 19:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a blogodat kozben. Koszonom :)
2016. ápr. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!