Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örökölhető a vetélési hajlam?...

Örökölhető a vetélési hajlam? Van esetleg tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Édesanyám 5 terhessége szakadt meg,mielőtt én megszülettem. Volt spontán vetélése,de volt,amelyik babát sajnos el kellett venni.

Örökölhető ez a dolog? Most kezdünk próbálkozni,az orvosnak megemlítsem?



2013. júl. 18. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen alapprobléma okozta a vetéléseket, és az maga genetikus eredetű, vagy sem. Ha teszem fel volt korábban valamilyen gyulladásos betegsége a méhében (akár sima felfázásnak hihette), ami hegesen gyógyult, és amiatt nem akart megtapadni a megtermékenyített petesejt, azt nem fogod örökölni.
2013. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori a vetélés, szóval ebből nem érdemes következtetni, hacsak nem derült ki, hogy mi az oka és nálad fenn áll az ok.
2013. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos abban az időben még nem tudták megmondani a pontos okot,csak találgattak...
2013. júl. 18. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
mi családunkban több vetélés is volt plusz koraszülés és párnap után meghalt sajna a baba, 3tesom is elment és lehet olyan is amiről nem tudok! Hál isten ez úgy néz ki nem jelentkezet nálam, már 33hétben járó kismama vagyok és eddig panarzmentes és eredmények is nagyon jók, remélem igy is marad!!!!
2013. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb,ha beszélsz az orvossal! Ezek után meg főleg. Nálunk a családban senkinek nem volt vetélése, se hajlam rá, nekem mégis két babám ment el.. Inkább említs meg a dokinak,ezzel nem vesztesz semmit!!
2013. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kicsiverga válasza:
Az én anyukámnak is sok terhessége elment volt olyan is ami félidősen elhalt.Én az első terhességemnél elmondtam a dokinak de mivel nem tudtuk mi okozta nálla így csak jobban figyeltük a babát,talán azért mert rettegtem hogy elveszítem nem is volt hajlandó kibújni egyik fiam se így mind a hárman császárosak lettek.Fogalmam sincs hogy van e összefüggés de én így jártam.
2013. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öröklődhet, ha a vetélésnek genetikai oka van.
2013. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!