Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha full...

Lehetek terhes, ha full negatívak a tesztjeim ennyi nap után is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves lány vagyok és most kicsit parázok. Januárban hagytam abba a fogamzásgátlót 2.5 év szedés után. A szervezetem szerencsére egész jól reagált az abbahagyásra, ugyanis azóta minden menstruációm megjött kb. 30-35 napra.


Most a ciklusom közepe felé együtt voltam egy fiúval 2x is, védekeztünk óvszerrel, de annyira nagy volt a hév, hogy azért annyira nagyon nem figyeltünk oda semmire. Az utolsó aktus 20 napja történt, most vasárnap este lesz 21 napja. Az eset óta már többször is teszteltem mindig reggeli első pisiből, ma is csináltam 2 féle tesztet is (20. nap aktus után), de az összes full negatív...


A napokban kellene megjönnie, de valamiért mégis parázok, hogy terhes vagyok. Szerintetek? Azért 20 nappal az aktus után már kimutatná a teszt a terhességet, nem?


2016. ápr. 16. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes és pláne azt nem értem, hogy miért parázol, amikor még meg sem kellett volna jönnie?
2016. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mai nap már a ciklusom 32. napja. De bocs, hogy élek.
2016. ápr. 16. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg már ki kellene mutatnia, de ha 35 napra szokott kb. megjönni, akkor még nem is késik a vérzésed! Ismerős a helyzet, én is mindig parázok, de ha védekeztetek, akkor tényleg minden oké lesz! :)
2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, lehet, hogy ez is egy 35 napos ciklus. Megértem a parádat. Próbálj jobban vigyázni, hamarabb felhúzni az óvszert, nehogy baj érjen Titeket!
2016. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!