Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy már 4. napja...

Létezik, hogy már 4. napja páfrányos a mikroszkópom? A reggeli nyálból csináltam, elvileg tegnapelőtt volt a pé-m. Ki is használtuk a megfelelő időt. Remélem lehet baba.

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik! Sok sikert!

A mikroszk kb. 4-5 napig mutatja a fogékony napokat. Nekem pár napig nem mutatott semmit a peteérés után, majd újra előjöttek és el sem múltak.

2008. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szombaton vettem a mikroszkópot, mert elfogyott a teszt, és a gyógyszertárban csak ez volt. igazság szerint szombaton vagy vasárnap volt a pé-m a 14. vagy a 15.napon. És ma még délután is voltak itt-ott páfrányocskák, nem az egész felületen, olyan furcsa. Már tutti nem vagyok a jó napjaimban. okt. 4-én kell majd nem megjönnie.ha baba lenne mutatná a páfrányt?
2008. szept. 23. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A páfrányosság a peteérést követő pár napban még jelen van,. Ha eltűnik és utána újra előjön, akkor lehet reménykedni.
2008. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!