Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet délután de még csak szerdán nem kéne megjönnie, a teszt akkor negatív lett, rá 1 órára halványan ott volt a vonal, ma reggelre pedig már egész jól látszik. A teszt ilyenkor már hamis eredményt mutat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csinálj egy újat.Én tavaly a nemvárt előtti nap estéjén csináltam egyet és az egész sárgás-rózsaszínű lett,így kidobtam.Másnap reggel csináltam 1 másikat és az halványan,de poz. lett.Eltettem és most a szülés után 9 hónappal is jól látszik rajta a 2 csík.:)
2008. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy idő után csak a száradás miatt látható.

Világosan rá van rva, hogy egy idő után értékelhetetlen, meg az is h reggeli első vizeletből kell, meg az is hogy a mensi napját várd meg..szóval, amit lehet elrontottál..

Ennek ellenére lehet baba is, de inkább szerda, csüt reggel tesztelj megint és akkor nem lesz kételkedő gondolatod.

Miért nem vagytok ilyenkor türelmesek???? Én 2 és fél évig tudtam türelmes lenni..pár naponn ne múljon..

Mindenesetre ezt a tesztet nehéz eldönteni,m it is mutat!

2008. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy hamis eredményt mutat. a tesztelés után kb 5-10 perccel mutatja a valós eredményt, de ez rá is van írva a használati utasítására.

ennyi idő után a legnegatívabb teszt is pozitívat mutathat...

várd meg a szerdát.

2008. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5-10 percen belül kell, hogy megmutassa az eredményt, mivel nálad egy már 1 órára tolodott ki, ezért nem jó az eredmény. Újabb teszt megfelelő lenne.
2008. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondoltam hogy hamis az eredmény (egyenlőre:)) de még ilyen nem volt hogy másnapra látszott volna a vonalka, mindig fehér maradt, ezért voltam elbizonytalanodva!
2008. szept. 23. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs kizárva, hogy jelen van a szervezetben minimális HCG, ezt jelezhette akár a teszt 1 óra mulva. De annyira minimális, hogy 10 perc kevés volt a tesztnek, hogy éreze.
2008. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ez volt az első kérdésem ezen az oldalon, kicsit nosztalgiázok olvasom vissza a régieket, és nem tudom olvassa-e még valaki ezt, de végülis pozitív lett a teszt, azóta már 13 hónapos a nagylány:))
2010. jún. 21. 22:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia, én is nosztalgiázok, és gratulálok, utsó válaszoló voltam, nekem is van egy 14 hónapos kislányom :) mikor született a pici?
2010. aug. 7. 18:59
 9/9 A kérdező kommentje:
De hülye vagyok magamnak írtam...
2010. aug. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!