Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

kérek mindenkit ,hogy normális választ adjon. Fontos.

17 éves vagyok baratom 19. Peteérés előtt 8 nappal együtt voltunk, és nem húzott gumit eleinte. Együttlét előtt vizelt és mikor be helyezte teljesen száraz volt . Vagy 2-3 percig Lehetett bent majd kihúzta és utána óvszert használtuk. A baj hogy ezt 2x ismeteltuk meg de mindig vizelt előtte és száraz volt. Nem szeretnék még teherbe esni mert fontos a tanulás. Felelőtlenség volt bevallom. Tudtommal ha valaki vizel együttlét előtt,akkor a vizelet sav hatása semlegesiti az előnedvet. Lehetek e terhes? (Most épp fel vagyok fazva es akkor is fel voltam. ) kérem normális válaszokat adjanak.


2016. ápr. 18. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetsz. (normális válsz)
2016. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A nem normális válasz alatt olyat ertettem, hogy valaki elkezd szidni meg flegmázni és bunkóságokat mondani.

Válaszodra reagálva, mennyi az esély rá hogy igen? :(

2016. ápr. 18. 23:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem leszel terhes, viszont van rá nagyon pici esély. Máskor ne hagyd neki gumi nélkül, tudom nem kell a "kioktatás".
2016. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nagyon nagyon kicsi ra az esely. :)
2016. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled és nem veszem ki oktatásnak mert igazad van hogy többet nr hagyjam neki. Már megbeszéltük egymassal hogy többet ilyet nem csinálunk mert nagyon felelőtlen és veszélyes. Tanultunk belőle és csak reméljük hogy nem lesz semmi baj belőle :(
2016. ápr. 19. 00:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Ilyen hibát mindenki elkövet az életbe! :)

Szerintem is kicsi rá az esély.

2016. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszön megértesed jól esik.:) tegnap óta barna folyásom van. Pár napja szokott fájni az alhasam. Mehem lent van és puha és talan a mehszajam is enyhén nyitott. Most is kicsit fáj a hasam. Baj lehet vagy csak megfog jönni? Pénteken vagy szombaton kellene megjönnie. Nagyon aggódunk :(
2016. máj. 1. 21:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?
2016. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Félek az eredménytől.:(
2016. máj. 1. 21:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd megtudod ha megérzed hogy elkezd rugdosni a baba :D
2016. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!