Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek természetes úton...

Akinek természetes úton fogantak kétpetéjű ikrei és vezette a hőgörbét, annak hogy alakult a görbéje? Látszik a görbén, hogy két peteérés történt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mivel 2-max. 3 napon belül kell megtörténnie a két ovulációnak, a hormonok ennél többet nem engednek.
2016. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké a max 2-3 nap különbség, de a görbén ez vajon jelentkezik?

Évek óta mérem a hőmet, figyelem az ovuláció jeleit (védekezés miatt is és babaprojekt miatt is), de ilyet még soha nem tapasztaltam, mint most.

2 gyermekem van, most tervezzük a harmadikat. Mióta szültem igen intenzíven megérzem az ovuláció időpontját, amit a hőgörbe is alátámasztja utólag.

Most ebben a ciklusban 2x éreztem ezt. Az első után a hőm szépen el is indult felfelé, majd az első ovut követő harmadik napon este megint éreztem, reggelre le is zuhant a hőm, majd másnap újra felment.

2016. ápr. 19. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6 evvel indult a terhessegem ket peteju ikrekkel, de az egyik el is halt horan, nem lett a petezsakbol semmi.

Ugyanolyan gorbem volt, mintha egy pete ert volna, leesett a hom egyik nap, felment masik nap es ott is maradt, illetve tovabb emelkedett,

En elozo honapban hagytam abba akkor a fogamzasgatlot, valoszinuleg emiatt ert be ket pete egyszerre.


Mostanaban megint nezem a homet, mert tervezzuk a kovetkezo gyereket es nekem is van ugy, hogy felmegy a hom es peteeres utan 2-3 nappal (de van, hogy 5 nappal) ismet leesik egy napra es vissza is megy utana, de nem hinnem, hogy dupla peteeres miatt van, mert voltam dokinal is ellenorzesen (mas miatt) meg peteeres elott es uh-n egy dominans pete volt, mar latszott volna ha ketto van.

2016. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Linkeld a görbédet.

(Én is 6 évig hőmérőztem)

első

2016. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló, nekem is le szokott esni a hőm az ovuláció után 5-7 nappal, de nem ennyire, mint most. És soha nem szokott társulni azzal a jellegzetes ovulációs feszítő fájdalommal.

Ezért lettem rá kíváncsi, hogy akiknél bizonyítottan 2 ovuláció volt, vagyis kétpetéjű ikrekkel lett várandós, látszott-e valami a görbén is. De akkor ez nem látszik tutira.

Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat! :)

Görbém:

[link]


A gép nem jól húzta be az ovut, a ciklusom 8. napján volt az a tipikus ovus fájdalom késő este, 11-éjfél környékén.

Másodszorra meg a 11. napon éreztem este.


Nálam ez nem megszokott, de majd kiderül, nagyon remélem, hogy kisbaba lesz belőle, legalább egy! :)

2016. ápr. 19. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Márpedig az első megemelkedett napod a 16-a, ahogy a program is csinálta. Egy kivételszabályt alkalmazva megvolt az ovud, mivel a harmadik megemelkedett napod két tizeddel a vonal felett volt.

Azt, hogy mikor milyen "szurkálást" érzel, Neked kell tudnod, a görbéden minden esetre semmi különlegeset én nem látok.

Együttlét jókor volt, az "eredményre" még várni kell, de ezt Te is tudod...

Szurkolok!

első

2016. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be tudnád megint linkelni a görbedet?sikerült a baba? Nekem is most 2 tüszőm lett
2021. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!