Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy tette túl magát a sok...

Ki hogy tette túl magát a sok negatív terhességi teszt láttán?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 11:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Úgy kezdeném hogy 10éve v.unk együtt a férjemmel:)

Az első 4év után lettem terhes először..anyagi és más egyébb okok miatt nem tartottuk meg a picit..:/

Majd tavaly 2015.Agusztusában ismételten terhes lettem de a doki azt mondta hogy kémiai terhesség volt..:(

Mondanom sem kell hogy az utolsó 2évben a sok idegtépő várakozás minden hónapba a rengeteg negatív terhességi tesztek..az orvosok által megálapitott hátra hajló méh..

Mit ne mondjak lecsusztam egy olyan mély Lelki szintre ahonnan nagyon nehéz felállni!!

28éves életvidám és sokak által szerethető ember vagyok..a nagy számon kívül más baj nincs velem..:)

Lassan egy éve de talpra álltam Nem volt könnyű menet de megcsináltam!!

És nem érdekel hogy ki mit mind hogy "ne görcsöljekrá",majd jön magától...stb..

Eldöntöttem hogy igen is lehet babám és lesz is és még 2016.ban babás leszek...

2016. ápr. 19. 12:08
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túltenni magad rajta. Az egy dolog, h most mondod, h de te igenis "babás" leszel 2016-ban, de holnap meg összekuporodva sírsz. Vagy a köv hónapi nega tezst láttán.


Nekem igazából nem sikerült túltenni magam rajta. az segített, mikor lekezdtünk lombikozni és tudtam, h na most már teszünk is valamit a sikerérét, nemcsak próbálkozunk a vakvilágba. Te legalább tudod, h képes vagy a teherbeesésre, nekem ez is kétes volt. Szerintem ebbe kéne belekapaszkodnod, h ami egyszer sikerült, másodszor is fog.


Nekem a vizsgálatok is segítettek, lépcsőfokokként értelmeztem őket, amiket meg kell másznom a célig, ami nagyon magasan van. Egyik lépcsőfok alacsonyan van, a másik nagyon magasan, de menni kell előre és néha meg is kell pihenni.


Most 9 hónapos az én pici lányom.

2016. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Magam nem vagyok érintett, mert az első késésig vártam, utána teszteltem.


Viszont anyám 6 évig nem esett teherbe, sőt, papírja volt róla, hogy meddő. Apámmal közölte is, hogy tudjon róla, hogy soha nem lesz közös gyerekük. Apám megkérte a kezét 6 év után. Nagy készülődés, illetve ahogy mesélte, nem sokkal korábban irigységet érzett és kerülte egy frissen szült barátnőjét.

Leült és elgondolkozott, hogy ez így nincs jól, hogy emiatt megszakadhat egy barátság. Akkor elfogadta, hogy nem lesz gyereke. Majd belekezdett az esküvő szervezésébe.

Apám táboroztatott, így abban a hónapban egyszer találkoztak fél napra. Akkor meg is fogantam.


Az elengedésben mégiscsak van valami. A meddőségi kezeléseknek pedig része kéne, hogy legyen pszichológiai konzultáció is, csak nincs rá keret állami szinten. Én ezt javasolnám, hogy el tudd engedni.

A rágörcsölés egyszerű biokémia: állandó stresszt okoz, ami felnyomja a kortizolt a vérben, ez pedig akadályozza a fogamzást. Tehát ez nem városi legenda, hanem orvosi alapja van, hogy pszichés gátja is lehet a teherbeesésnek. A szervezet külső veszélynek érzékeli a kortizol emelt szintjét, emiatt ellenáll a teherbeesésnek. Régen ez éhínséget vagy háborút jelentett, de az evolúció nem tudta lekövetni a civilizációs változást még.

2016. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A hátra hajló méh nem jelent semmit. 3. Babánkat várom és hátrahajlo a méhem, meg csak nem is volt nehez a teherbeesés, az első 6 honap, a masodik 5 hónap most pedig elsőre teherbe estem. Emiatt ne aggodj! Egyebként én 1szer láttam életembe negativ tesztet, mikor abbahagytam a fogamzasgátlót és 36 napja nem volt menzeszem. Akkor csináltam tesztet ami negativ lett de meg is jött még aznap. A többi mind pozitìv volt mert mindig a nem várt után teszteltem.
2016. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy időt szántatok rám:)

Igen a rágörcsölés mint mindenben ebben is "szintek" vannak!!

Én azok közé tatrozok aki már szeretkezés közben is hajráztam és mondogatták csak most most érj a célba,...:(

Ha nagyon vágysz rá és már minden anyagi javad megvan plusz boldog házaságban élsz..akkor már csak a kisbaba hiányzik hogy bezáruljon a kör..:)

Tudom hogy nem fogok összeomlani már..mert eddig mindig a hátra felehajlo méhemmel hogy igen nehezebb meg lehet hogy nem meg minek is gondolok terhessegre amikor mindenhonapba sírtam összetörtem hogy negatív negatív ..!!

Husztam egy határt és kitettem célnak és elérem mert ellehet érni!!

Gratulálok a 9 hónapos kiscsajszihoz:)

2016. ápr. 19. 12:54
 6/23 A kérdező kommentje:
Vissza fogok ide térni a pozitív terhességi tesztemmel :)
2016. ápr. 19. 12:56
 7/23 anonim ***** válasza:
Soha nem volt negatív terhességi tesztem, pedig nem az első próbálkozós hónapban jött össze. Miért? Mert soha nem teszteltem idő előtt.. 2 pozitív tesztem volt. 1 hét késés után (elég pontos a ciklusom), aztán másnap még 1, hogy az előző nem volt-e téves..
2016. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez is volt az egyik baj hogy idő előtt teszteltem..
2016. ápr. 19. 13:21
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 3 éve várjuk a csodát. Amikor nem jött meg mindig boldogan mentem a tesztert. Aztán jött a pofára esés. Negatív negatív negatív. Mára eljutottam arra a szintre hogy ugyanannyi idegösszeomlasom van mint dührohamom. Nem tudom tul tenni magam. Főleg olyankor jon elő amikor olvasom hogy 16 évesen megy abortuszrA. Akkor en meg babaztam a réten. Tudom hogy talpra kellene állni. De nem megy. De majd az ido hátha segít.
2016. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen az idő segít..de nem sokat!! Saját tapasztalat!!

Én most úgy v.ok hogy eljátszok a gondolattal hogy milyen lesz amikor meglátom a ketcsikot..amikor a férjemmel közlöm...olvasgatok sokat a terhesegről..ketöltöttem terhes aplikáciot a telomra..néha mikor senki se lát megsimogatom a pocim..tudom h "beteges"

De nem fogok beletörödni elkell érjem most ebben az évben!!

16évesek igen 16évesen még azt sem tudtam mi az hogy Sex..persze hallottam róla:)csak akkor még nem tapasztaltam :)

Körülöttem mindenki terhes szinte mindegyik barinöm vagy csak ismerős...mikor meghallottam 1-2honap lefutása alatt 5-6terhességet mondanom se kell elvoltam szontyolodva..aztán mindenkinek gratuláltam és kész..

Hülyén hangozhat de kezd el úgy magad nézni de csak finoman egészséges kereteken belül mintha babás lennél

2016. ápr. 19. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!