Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ott van haloványan...

Dora022 kérdése:

Tényleg ott van haloványan még egy csík vagy behalloztam?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 20. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 14 nappal az aktus után szabad szemmel is láthatóan ott volt a vastag rózsaszín csík. Nem kellett szétszedni vagy negatívba tenni.

A tiéd szerintem egyértelmű negatív ezeken.

2016. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahan, szóval aki szerint negatív a teszt, az rosszindulatú... Grat...
2016. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy nem látom, valamit látok. Csak így kb 9-10. Nappql fogantatás után néz ki teszt, mint a tiéd, 15.napon már azért rendes legalább halványpiros a második csík, viszont annyira látszik, hogy kérdése sem vet fel. Esetleg ha később volt peteérésed.

Van már 2gyerekem, 3.ra várunk, együtt érzek, hogy nagyon szeretnéd már, és remélem később jött össze, úgy lehet még pozitív, de ha jó 2hete, akkor sajnos ez negatív.

2016. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!