Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztben aki tapaszt...

Ovulációs tesztben aki tapasztalt segítsen nekem légyszi. Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Elvileg 17-18-a körül volt peteérésem, nem hőmérőztem, csak a ciklus alapján mondom. A legtöbbször eddig megfigyeltem, hogy volt tojásfehérjés nyákom ekkor, most nem, de ma reggel úgy láttam, mintha most lenne... ezért vettem ovu tesztet, hogy hátha valamiért eltolódott és most lesz pozitív.. lett rajta két csík, de az egyik jóval halványabb.. ez jelentheti azt, hogy akkor volt az ovuláció amikor feltételeztem, és már csökken az LH hormonszint? Ha van halványabb csík akkor biztos, hogy volt ovulációm vagy ez nem feltétlenül jelenti ezt?

Köszönöm a segítséget! :)


2016. ápr. 20. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az LH teszt az egész ciklus alatt lehet kétcsíkos valamennyire, így az égvilágon semmit nem jelent. Nekem ovuláció nélküli ciklusban is ilyen volt.
2016. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt sajnos így nem tudhatod, hogy volt e vagy lesz e, mert sokaknak alapból mindig látszik a második is, van akinek meg csak ovu közeli napokban kezd látszani. Egy a biztos, ha pozitív akkor erős a második csík akár erősebb is mint az első. De ez alapján nem tudhatod, hgoy megtörtént e már vagy sem :S
2016. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!