Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ovutesztelők, mit...

Tapasztalt ovutesztelők, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kb 10 perccel ezelőtt csináltam egy ovutesztet, mivel kisbabát szeretnénk. Szerintetek pozitív, vagy még erősödnie kell a csíknak? Köszönöm


[link]



2016. febr. 23. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez már pozitívat jelentett,szerintem pozi :-)
2016. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mandiga ***** válasza:
Nemlehet tudni, hoy nálad erősebb lesz-e holnap a tesztcsík, ezért tesztelj holnap is, és legyetek együtt már ma is. :)
2016. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozi!
2016. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív, de csinálj azért egyet holnap is. Este meg hajrá! :)
2016. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kezecske :)
2016. febr. 23. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Én onnan tudom h mikor van a csúcson h másnap már fele olyan sötét csak a csík :) de eddig hasonlóak voltak nálam is!
2016. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Teszteltem ma is :) Szerintetek, akkor a tegnapi teszt tuti pozinak mondható? Ma már jóval halványabb a csík, sőt a tegnap esti is halványabb. Tegnap napközben lett a legerősebb. Este fájt jobb oldalt a hasam, remélem a petém érett meg :D Csatolok egy képet :) A legerősebb a napközbeni teszt, az első kettő az esti és reggeli. :)


[link]

2016. febr. 24. 11:30
 8/9 mandiga ***** válasza:
Úgy van, ahogy mondod. Az erősebb tesztek nekem sem lesznek teljesen egyformák, én azért használok érzékenyebbet. :)
2016. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebben a honapban meglepően nekem is csak ennyire pirosodott ki a tesztcsik és csak 1 napon és én is kettőt lőttem el egyet délután,egyet este és az esti már halványodott.

Szerintem valami gyenge érzékenységű tesztek vannak most a piacon ,mert nekem eddig sokkal sötétebb volt a pozitiv és 3 napon át tartott.

Első és harmadik nap volt ilyen erősségő ,de a második nap sokkal sötétebb tesztcsikkal.

2016. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!