Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 4-5 nappal miért ez...

Ovu után 4-5 nappal miért ez a szurkálás és a folyás? Nem értem!

Figyelt kérdés
Elméletileg hét elején volt az ovum, hétvégén tapasztaltam is a tojásfehérje nyákot. Ez idáig oké is. Majd 4-5 nappal utána délután (tegnapi napon) éreztem, hogy néha belenyilall a fájdalom ott egész lent, a hasam alatt. Ennek még nem is tulajdonítottam jelentőséget, habár soha nem éreztem hasonlót. Estére elmúlt, többet nem éreztem. A másik, hogy egész délután krémes fehér folyásom volt. Holott nekem ilyen nem szokott lenni, meg folyásom se igazán... Illetve peteérés utáni napokban nem is kéne, hogy legyen. Valami tipp esetleg, hogy ezek mitől jöhettek elő?
2016. ápr. 22. 09:31
 1/2 Rhea83 ***** válasza:
Bár meg korai lenne, de lehet a beagyazodas jele. Sok sikert :)
2016. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi lett végül, én is ezeket tapasztalom.
2016. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!