Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy nem? 5 napja...

Terhesség vagy nem? 5 napja késik. A többi lennt

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Március 24-én volt utoljára. Védekeztünk óvszerrel. Tudom hogy ez se biztonságos de mégis elbizonytalanít egy pár dolog.4. napon teszteltem délben negatív.5. napon reggeli teszt negatív. Tünetek: mindjárt megjön érzés pár óráig tart és elmúlik. Petefészeknél fura fájdakom. Enyhe hányinger. De valamikor öklendezek is. Mellemet nehéznek érzem de inkább estefele. Szerintetek mi ez? Orvossal várni szeretnék még. Köszönöm annak aki segít
2016. ápr. 23. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább tűnik más okból felborult hormonháztartásnak vagy nőgyógyászati betegségnek.

A menstruáció a terhességen kívül még sok okból ki tud maradni. Van olyan is, hogy az soron következő petefészek "elbambul" és azért nem jön meg. Ha egyszeri alkalom, akkor nem kóros, csak a szokásos hibaszázalék egy szerv működésében.


A többi tünet pedig szubjektív, ha a terhesség körül forognak a gondolataid, pszichoszomatikusak is lehetnek a tünetek.

2016. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2016. ápr. 23. 13:52
 4/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy 26 napos a ciklusom
2016. ápr. 23. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:
mindegy megjött :)
2016. ápr. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!