Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes tüneteim vannak a 11. dpo-n, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy ha tüneteim vannak,akkor azt jelenti hcg van a szervezetemben(ha van),s akkor meg a tesztnek ki kellene mutatnia,nem??? Vagy csak beképzelem a tüneteket?Pedig olyan valósnak tünnek. Alhasi szúrka,mensi szerű görcs;dejfájás,krémes fehér folyás(szintelen,szagtalan)émelygés. Hát akkor is érzem mikor eszembe sem jut a terhesség. Szerintetek? Van valaki vagy volt valaki így??Lett belőle baba? S mit gondoltok van ilyen,hogy hamarébb van tünet,mint ahogy a teszt kimutatná? Bocsánat a sok kérdésért!Szívesen meghallgatok mindenkit. Mi a véleményetek,történetetek?

2016. ápr. 23. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek tüneteid.
2016. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alhasi szurkálás, derékfájás, mindjárt megjön érzés PMS is lehet, terhesség is lehet, ezeknek semmi köze nincs a HCG-hez egyébként.

Folyásból szerintem nem lehet megint kiindulni, mert szintén változhat menzesz előtt.

Az émelygés a HCG-től terhestünet, szóval vagy beképzeled, vagy nem képzeled be de nem terhesség miatt van. (Megjegyzem nálam eléggé PMS ez is bár nem minden ciklusban. Most pont volt egy pár napig és ma jött meg sajnos.)


De akárhogy is, 11. dpon tesztelni elég korai. Bármi lehet még.


Ahogy nálam volt, minden PMS jelentkezett ugyanúgy, mint minden hónapban. Igaz 7-8-9. dpon nagyon görcsölt a hasam beágyazódáskor de ezt sem érzi meg mindenki. Terhestünetem már legalább 1 hetes késéssel volt csak, eleinte csak mellfeszülés, majd 6-7 hetesen a hányinger és az álomkór.

Egyébként nálam nem PMS a mellfeszülés, nagyon ritka, amikor van ilyen. Most tervezzük a második babát, 3. hónapja próbálkozunk és most feszült a mellem, azért reménykedtem én is pedig első babával sokára jött ez a tünet is. Szóval bármelyik ciklus lehet más, mint a többi, nem feltétlen terhesség és nem feltétlen beképzelés.

2016. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát majd meglátjuk hogy alakul. Remélem jól,de ha nem akkor következő hónap új esély. ☺
2016. ápr. 23. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!