Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim vannak, de nem tudok...

Tüneteim vannak, de nem tudok rájönni mi van. Lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Márciusban 15-én rendesen megjött, de kevesebb mint szokott. Ebben a hónapban 13-án kellett volna megjöjjön de csak 15-én este volt egy kis barna folyás, szombaton egész nap de az is csakeegy kis barna folyás, vasárnap d.u már semmi! A hasam nyilalgat a melleim fálynak, hányinger, émelygés, fejfájás, mindjárt meg fog jönni érzés! Terhesnek érzem magam, de a teszt "mensi" után 1 héttel negatív lett igaz este csináltam! A ciklusom pont 28 napos! Mi lehet velem? Jön a baba vagy csak bemesélem? :-( :-)

Én szeretnék babát, de kimondottan nem gyúrunk rá, parmatex kúpot használunk pont azért mert nem lenne probléma, ha jön! ;-) :-*


2016. ápr. 26. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de akkor mik ezek a tünetek?

a hányinger egyre gyakoribb! Orvoshoz esetleg akkor mennék, ha a kövi mensivel is gond lenne!

2016. ápr. 26. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem holnap reggel tesztelj újra, mert ez a kimaradt mensi gyanús. mert ez nem számít menstruációnak, mert az új ciklus mindig az első piros véres naptól számít, ami neked nem volt, tehát meg se jött. van akinek később mutatja csak ki a teszt.
2016. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért furcsa ez az egész mert régebben volt egy terhességem de csak akkor vettük észre mikor már folyamatosan hánytam ekkor voltam 10 hetes jelzem:VÉGIG MEGJÖTT! 11 hetesen egy reggel megtörtént a baj és így végképp nem tudom mi lehet most! Nő a hasam is párom szerint,de babához ez még korai lenne! A tesztet a hétvégére terveztem!
2016. ápr. 26. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már holnap regel tesztelnék. A leírtak alapján símán lehet baba is a dologban, de más is....
2016. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak hamarabb nem tudok venni tesztet se!

Gyakori vizelési inger meg van pedig kevés folyasékot tudok csak bevinni!

és bocsi, hogy leírom de a székrekedés is stimmel!!! :-( :-( :-( mondjuk ez még nem feltétlen jelent babát!

köszönöm az eddigi válaszokat! :-)

2016. ápr. 26. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok. Mindjárt megjön érzés, 1,5 hete egy pár csepp barna vérzés, késik 4 napja, gyakori pisi, éjszaka is van, hogy 2x kevés folyadék mellett, sosem volt pattanásom de most kijött jópár :/ de a teszt továbbra is negativ, ma voltam vérvételen kiderül :/
2016. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
légyszi írj ha megtudod az eredményt! Én műkörmözöm a pattanásokat arra tudtam be meg a hátfájást is de tegnap az eggyik fertőtlenítőmnek jellegzetes ecet szaga van mikor kinyitottam akkor azt hittem összehányom magam és akkor döntöttem úgy ha más nem ide írok! Egy ideje nyomon követem amiket ide írtak!
2016. ápr. 26. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!