Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aprilis 14voltam uh ott 2db...

Aprilis 14voltam uh ott 2db 6mm petezsák szeru keplet volt dg;korai grav terheség bizonyított jav:2-3het mulva kontrol?

Figyelt kérdés

Tegnap vereztem de nem ugy mintha megjonne hanem kicsit mondta az orvos de még ose volt bene biztos h el ment volna spontan meg mondta h ő nem lat semmit

De nem ertem 2db petezsakot látott hogy lehet tévedni



2016. ápr. 27. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A két petezsákból is távozhattak a magzatok a vérzéssel,a petezsák még nem szívódott fel. Majd a kontrollon kiderül mi a helyzet. Lehet korai terhesség és még az embrió nem látszik,ezért kell kontroll.
2016. ápr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom tegnap az orvos nem látott semmit de 14 diken meg az orvos a masik meg mondta hogy ott van2 db petezsák holnap megyek vissza ahoz akinel elsonek voltam nem tudom hogy most mivan
2016. ápr. 27. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem irány a kórházba!

Barátnőm ugyanígy járt, berohant, ahol kapott gyógyszert, sokat kellett pihennie, végül megmaradtak az ikrek!

Két csodaszép kislánya született, pedig vérzett ő is. Kiderült csak hematóma volt, ami majdnem leszakította a petezsákokat, de időben megelőzték a bajt!

Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2016. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kosszonom a jokinvansagot tegnap voltam nagyon egy elenszenves volt az orvos ő nem adot semit :( nem tudom mi lesz így meg kel varnom a vervetel eredmenyet amin ma voltam penteken lesz kesz a baratnodnek is ezeket mondtak hogy nem latak semit se petezsakot meg hogy valoszinuleg elvetelt spontan ?

A parom unokatestvere is igy volt de o most 3honapos neki is ugyan ezt mondtak h elment tole stb de azt nem tudom hogy neki lata e az orvos a petezsakot vagy nem

2016. ápr. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!