Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.. A barátommal lefeküdtem,rendesen védekeztünk,és fogamzásgátlót is szedek..

3 hetet késik a menzeszem.. Aztán van,amikor egész nap szinte hányok,és suliba se tudok menni emiatt.. Aztán érzek valamit a hasamba,ami így "mocorog".. (nem tudtam jobban fogalmazni,sajnálom!)

Terhességi tesztet csináltam egyszer negatív lett,aztán még 2-őt,és mindkettőt pozitív...

A barátom 19 éves,és nagyon kétségbe vagyunk esve.. Kérlek segítsetek!

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!😊


2016. ápr. 27. 15:53
1 2
 1/19 Egyenes út válasza:
100%
Igen,terhes vagy.
2016. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Húúú....nagyon érdekes dolog ez.Egyszerre szedted a fogigátlót és gumit is mindig használtatok és ennek ellenére pozitívat teszteltél?Rendesen szedted a gyógyszert, nem hagytál ki tabit?Óvszer nem szakadt ki?De ilyet még nem hallottam és szinte lehetetlennek tartom hogy két védekezési mód mellett is terhes legyen valaki.Mindenképen irány a nőgyógyász..ő majd pontot tesz az ügy végére.
2016. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😐😐
2016. ápr. 27. 16:07
 4/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Attól függetlenül hogy szerintem nem lehetséges, bármi lehet, itt mi nem tudjuk megállapítani, hogy terhes vagy-e vagy sem.Olyat már hallottam hogy valaki fogamzásgatlót szedett és az rendezte a hormonjait és teherbe esett, de hogy két védekezési mód mellett is....olyat még nem.
2016. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhesség nem mocorog.
2016. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hú... Akkor ilyen furcsa érzés van a hasamban... Csak a mocorgáshoz tudtam hasonlítani..

És nem, nem hagytam ki egyet se.. Mindig szedtem.. Illetve.. 2 alkalommal.. Akkor nagyon sokat kellett tanulnom,és teljesen kiment a fejemből bevenni a tabit..😢😢

De barátommal mindenképp elmegyünk a nőgyógyihoz..

És ha netán teherbe estem,hogy mondjam el a szüleimnek?😡😡

2016. ápr. 27. 16:19
 7/19 anonim ***** válasza:
sajnos semmi sem 100%os mert ha most kezted el szedni a fogamzásgátlot akkor nem ad teljes védelmet vagy ha antibiotikumot szedsz akkor sem. A gumi sem 100%os. Szerintem terhes vagy....
2016. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát minnél elöbb mond el ,hogy mérlegeljétek mit lehett tenni.
2016. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😨😱
2016. ápr. 27. 16:26
 10/19 anonim ***** válasza:
az elöbb ezt írtam le semmi sem 100% os. [link]
2016. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!