Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség kizárt vagy mégse?

Terhesség kizárt vagy mégse?

Figyelt kérdés
03. 29-én jött meg, barátommal együtt voltunk 04.08-án, egy kicsit mozogtam rajta, felül voltam, csúszkáltam dörgölőztem hozzá, majd óvszert húztunk és úgy hatolt belém, de bennem nem ment el, kivette és úgy sült el. Majd 10-én és 11-én szintén a fent leírt petting módszerünket csináltuk, de akkor be sem tette, és nem a testemre élvezett el. Ma van a 30. nap és még nem jött meg! Izgulok nagyon, ugye nem lehetek terhes ennyitől?
2016. ápr. 27. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
CSinálj tesztett. Az kimotatja mi a helyzett.
2016. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha petting közben nem volt rajta óvszer akkor lehetsz
2016. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de hogy? Az előváladék felmászott?
2016. ápr. 27. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Persze csodák vannak...
2016. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huhh ne is mondd, utolsó, már kivagyok! Igaz kicsit meg vagyok fázva, sokat is idegeskedtem, vagy 2 napja ittam neo citrant is hátha csak emiatt késik.
2016. ápr. 27. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ki, ennyitől tényleg csoda lenne, ha terhes lennél. Legyen nálad otthon mindig teszt, ha késik, akkor megnyugtatásképp csinálsz egyet. Én is ilyen parázós voltam, amikor kezdtük, de már annyira ismerem a testem, hogy tudom, ennyitől én nem fogok terhes lenni.
2016. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os nagyon kedves vagy! :) Igen, még elég kezdő vagyok! :)
2016. ápr. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!