Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki írja, hogy a menstruá...

Mindenki írja, hogy a menstruáciò előtt pozitív az LH tesztje, de nekem 1 nap van a nemvártig és nagyítóval kell keresni a 2. csíkot rajta. Így a terhesség is kizárt?

Figyelt kérdés

Az LH teszt kimutatja a hcg-t is igaz? De nekem ma reggel semmit sem jelzett a teszt,nemhogy pozitív legyen. 3 hónapja már kipróbáltam,akkor tényleg erős 2 csíkos lett az lh tesztem(de még akkor sem pozitív),most pedig alig látni a 2.csíkot.


Gondolom akkor a terhességi tesztem is negatív lenne?


Hcg tesztem 2 db van itthon. Ovu tesztem 10,így gondoltam,hogy előbb ovu tesztelek és ha pozitív akkor ellövök egy hcg-t,de így nem sok értelmét láttam.


Mit gondoltok?


2016. febr. 26. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg jogy egyáltalán késik e, így nem kell feleslegesen idegeskedbi azon hogy az lh teszt negatív lett. Az lh teszt jóstesztként használva vagy-vagy! Egyaltalán nem jelent semmit!
2016. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják igen, hogy menzesz előtt is megemelkedik az lh-szint, de nálam sem volt erősebb az ovuteszt, mint ovu utáni napokban, szóval ezt én is vitatom. Mikor baba volt viszont 3 nap alatt pozitív lett az ovuteszt még jóval menzesz előtt, így szerintem nem sikerülhetett ez a hónap, sajnálom :/
2016. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Erdekes mert nalam is ez volt . Jóstesztken nem mukodott. Kb a 15.dpon lett a pozitiv az LH mig a hcg a 13.-on. Nem vagyunk egyformak. :) attol h a 2.-nak mar elotte 3 nappal pozitiv lett semmit sem jelent. Enmyi erovel negativ is lehetett vna a hcg-je.
2016. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éppen 1 hete olvastam egy cikket,hogy a hcg-nek csak nagyon keves reszet kepes kimutatni az LH teszt. Kis hcg-t kis mertekben fog kimutatni tehat nem lesz tole egybol pozitiv. Ha mar tobb 100/1000 hcg-rol van szo akkor mar pozitiv lenne. De mint az elso is irta,semmit sem jelent kb.
2016. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Reggel rosszul lettem,elkapott az öklendezés! Férjem rápisiltetett egy tesztre. :) Szülők leszünk úgy néz ki :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)))))) gyönyörű napot nektek!

2016. febr. 26. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, gratulálok :)

3-as, nálam már 6 nappal előtte lett pozitív, nem 3-al.

2016. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen azt olvastam hogy a férjed pisilt rá a tesztre 😂😂😂 nem is értettem! Gratulálok! Első voltam
2016. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!