Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordult mar valakivel hogy...

Elofordult mar valakivel hogy menstruáció es negativ teszt elellenere terhes volt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez most kacsa, vagy komolyan kérdezi. Lehet, Igen. A saját példámat tudom felmutatni. Ugyan én nem mensiztem, de 3 hétig negatív volt a teszt, és nem jött meg. Elmentem orvos és nem láttak az ég világon semmit! Mondtak egy rakat lehetőséget, hogy mi történt... Méhen kivűl?! Ciszta? Haza is küldtek hogy nem látott terhességet, de hgc magas. Vissza mentem 4 nap múlva, láttak vmi 1 mm foltot, na akkor azt mondta lehet hogy baba, menjek vissza 2 hét múlva. Vissza mentem és akkor már ott volt a baba. Tehát már 3 hete negativ volt a teszt, és 3 hete késett. KB 6-7 hetesnek kellett volna lennem, amikor először mentem, és még semmi se volt. Vagy lehettem 3-4 hetes. Lehet hogy spontán peteérés és ezért nem mutatja a teszt...
2016. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!