Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fastest ről rendelt one step...

Fastest ről rendelt one step terhessegi teszt. Volt h let csikos lett nektek? Es tévesen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt az elso ilyen. Ott hagytam es lett masodik csík. Nem tudtam , mikor jott ki. Orultem..de s tobbi teszt negativ volt..

Ma reggeli pisibol 10perc elott kijott egy masodik csik. Csinaltam egy újat..de azt mar masodik pisibol..azon nem jott ki egybol..de 10perc elott raneztem, es ott volt! Nem voltak eros csikok de ott voltak!

Erre csinaltam egy ujat..ugyan abbol a mintából..de az negativ lett. A vicc h par ora mulva azon is kijott a masodik csík. Tudom, az nem érvenyes..de olyan mintha ossze vissza jelengetnenek meg.. csinaltam meg egyet mert nem bírtam ki, az is negativ.

Reggel megismetlem majd. Van egy 7hós lányom, szóval tudom milyen a pozitív..plussz ez is egy 20as csomag volt..de egy nap ket pozitiv es 2negativ?



2016. ápr. 28. 18:33
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdésbe elírtam picit, mert torolni kellett. Szóval volt h 2csíkos lett tévesen?
2016. ápr. 28. 18:35
 2/30 anonim ***** válasza:

A one step-en nekem is volt mar ilyen. Mult honapban kettot hasznaltam, mindketton volt, de nem voltam terhes.

Egybol latszott rajta, ahogy vegig futott a vizelet rajta.

2016. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Uh tényleg?:-( es csinaltal meg egyet es az is 2csíkos lett? Nem vettel ma tesztet utana? Csak h nem e megszakadt a terhesség..sajnalom
2016. ápr. 28. 22:05
 4/30 anonim ***** válasza:

Nem csinaltam mar masikat utana, mert megjott a mensim idoben.

Lehet hogy volt valami, nem tudom, mert ezt megelozo ciklusban clearblue lett halvany pozitiv, igaz, hogy nagyon halvany, de utana is megjott a mensim normalisan.

Igazabol ugy vagyok vele, hogy a kemiai nalam belefer, inkabb ilyenkor ne maradjon meg, ha barmi gond van, mert volt egy 11 hetes vetelesem, az sokkal rosszabb.

De igazabol olvastam mashol is, hogy neha a one step-en latszik a 2. vonal akkor is, ha nincs terhesseg, ezert nem is foglalkoztam vele.


De tesztelj ujra, ha baba miatt van neked, akkor biztosan erosodni fog es az a lenyeg.

2016. ápr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fastest es tesztek nagyon rosszak,főleg a kazettás ès a vizeletsugaras,engem tőbb napon keresztül becsapott,ès itt fenn is rengeteg kérdést olvastam ezzel kapcsolatban,nagyon sok negativat irtak rola.Ki kéne vonni a forgalombol.
2016. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Én is onnan rendeltem rengeteg tesztet, mindig korán elkezdtem tesztelni...sose volt csíkos...amikor egyszer csak az lett extra halványan, azt hittem, szellemcsík...de napról napra erősödött!!! :)

19 hkm

2016. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. De szupii. Boldog baba varást:-)

hát..én tobbet biztos nem rendelek onnan. Ma reggel csinaltam 2tesztet..ez is onnan van. De mindkettő negatív..

csak azert durva..h tegnap meg volt 2db! Pozitiv is..

Régen a vaterarol vettem a lányomnal..nala sose volt félre vezeto. Es amikor kellett, ott volt a csík:-)

azert kapok ma ket masik teszret..holnap megcsinalom..ebbol még egy maradt..azt a jovoheten..de mar nem hiszem h bármi is lenne..

2016. ápr. 29. 09:08
 8/30 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2016. ápr. 29. 09:28
 9/30 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 29. 09:30
 10/30 A kérdező kommentje:

ttp://kepfeltoltes.hu/160429/IMG-1461827266336-V_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

Nem tudom latjatok e..de 2ilyen teszt volt tegnap..aztan 2negativ..ma szinten negativ

2016. ápr. 29. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!