Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » VOlt már valaki úgy, hogy...

VOlt már valaki úgy, hogy teszt nem mutatta ki és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

4.-én kellett volna megjönnie.

7.-én majd 14.-én volt egy egy negatív tesztem...

De még mindig nem jött meg. Semmi bajom nincs egyébként tehát nincsenek tüneteim csak azért érzem 1.-e óta, hogy mindjárt meg fog jönni.


2016. ápr. 16. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is így kezdődött, most 11 hetes a párom az első babánkkal. :))

Konkrétan ciklus 45. napja körül még teljesen negatívakat teszteltünk de csak nem jött meg. Aztán napokkal később persze elkezdett halványan aztán egyre erősebben látszani a két csík.


A hosszú ciklus annyira nem volt egy darabig furcsa mert előtte is változóan 33-36 napos volt, de azért amikor 45 napja nem volt se mensi, se pozitív teszt akkor azért aggódtunk mi lehet. De végül szerencsére mégis csak baba volt. :)

Ráadásul így több, mint 3 hét különbség van a mensi és az UH alapján számolt terhességi kor között. Ez csak annyiból volt gond, hogy kb két hétig halálra aggódtuk magunkat mivel pozitív tesztek voltak, de UH-n kb alig látszott bármi, miközben a dokik (többnél is jártunk, sztk és magán is) esetleges méhen kívüli lehetőségét is vázolták. És ugye szamolgattuk hány hetes lenne mensi szerint és persze 1-2 hetes eltérést belkalkuláltunk, de 3,5 hetet nem!


Kívánom, hogy nálad is minden rendben legyen! A mi történetünk alapján két mástól itt olvasott dolog nagyon igaz:

1, amíg nem jön meg van remény a babára

2, pozitív teszt után 1 hónapnál hamarabb ne menj orvoshoz.

2016. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszíntén szólva én most nagyon abban reménykedek, hogy meg fog jönni és nem baba.
2016. ápr. 16. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 23 napos ciklusaim vannak, már 10 napja várok, de se híre, se hamva, negatív tesztek voltak ugyanúgy.. majd írd meg mi lett!
2016. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!