Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen inszemináció után...

Sikertelen inszemináció után 1 napos vérzés normális?

Figyelt kérdés
Nem szokott erős, és hosszú ideig tartó menzeszem lenni, de azért ilyen rövid még nem volt. Holnap kezdenénk a következő inszemet.
2016. ápr. 28. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltàl Hcg vérvételen azota?Lehet azis h mostanra àgyazodott be,de ha szedtél hormon tartalmu gyogyszert nyilván az megbolygatja a szervezetet.Valoban kevés az 1 nap vérzés.
2016. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én már el szerettem volna menni 2 hét után vérvételre, mielőtt belekezdenénk a következő inszembe. Azt mondták, hogy szedjem még 1 hétig az Utrogestan-t. Úgyhogy 3 hétig szedtem. 1 hete hagytam abba, hétfőn-kedden kicsit barnáztam, szerdán "jött meg". Hívtam megint a meddőségit, mondtam, hogy mi a helyzet, adtak is 12 napi UH-ra időpontot. Ma megint teszteltem, negatív. Nem abba élem bele magam, hogy terhes vagyok, hanem félek, hogy ez az 1 napos menzesz nem túl jó. Ma kezdem a Clostyt, és a Menopurt.
2016. ápr. 29. 06:48
 3/3 anonim ***** válasza:
2. clostys hónapom után nekem is volt egy 1 napos menzeszem. Szóltam a dokinak, ő azt mondta ne törődjek vele normális. Amúgy olyan 3 naposak szoktak lenni. Tény, azzal az orvossal nem voltam elégedett, váltottam is, de ha gond lett volna, akkor bízom benne, hogy azért utána járt volna.
2016. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!