Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n szeretnék tesztelni,...

11. dpo-n szeretnék tesztelni, melyik tesztet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Igazából X-epil vagy Facelle között gondoltam választani. Szinte biztos negatív lesz amúgy is, így most a drága gyógyszertáriakat lehet kihagynám.
2016. ápr. 29. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont a Facelle-t akartam írni. Mutatja olyan hamar, mint a drágabb tesztek, hiába 25-ös. Nekem 12. dpon lett vele pozitív. 10. dpon a drágább facelle teszt meg negatív volt ami érzékenyebb, a hcg 2 naponta duplázódik, szóval ha számítana az erősség, az is pozitív lett volna vagy a második negatív.
2016. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül bármelyiket választhatod, ugyan annyi (vagyis elég kicsi) az esélye hogy kimutassa ilyen korán. Miért szeretnél ilyen hamar tesztelni?
2016. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hátha mégis...
2016. ápr. 29. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó teszt, de még egyáltalán nem biztos, hogy mutat bármit is. Nekem a nemvárt után két nappal lett mindkettő féle halvány pozitív.
2016. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az x-epil nem valami érzékeny, így a másikat ajánlanám :)
2016. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani akkor facelle (nekem a 9. dpo-n már pozi volt ez a fajta, de embere válogatja, kinek mikor lesz az)
2016. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az xepil nagyon rossz teszt! Nekem még a nemvárt napján is nagyon-nagyon halvány volt amikor már a többi teszt erős pozitív! Nekem a corax volt halványan pozitív a 10. Dpo-n reggel, aztán a clearblue a 11-en már egyértelműbb.
2016. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!