Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessége alatt vagyok csak...

Terhessége alatt vagyok csak a nögyògyász keresztbe mikor volt meg utoljára, de nem emlékszem mit mondják neki hogy számolják ki?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Simán mondd meg, hogy nem emlékszel. az uh-kép alapján majd kalkulál egy terhességi kort.
2016. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Elég szomorú, hogy nem tudod..
2016. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Miért szomorú?

1 hete feküdtem bent, és amikor kérdezték, mondtam, hogy fogalmam sincs... úgy 30-40 nap között tartok valahol. senki nem akadt fent ezen.

2016. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha rendszertelen a ciklusom, akkor mindig feljegyzem az első napot, tehát ha fejből nem is emlékszem, hogy mikor volt, akkor is meg tudom nézni a telefonban. Ha meg rendszeres, akkor semeddig nem tart utánaszámolnom.


Szerintem elég gáz, ha nem tudod mikor volt utoljára a saját menstruációd. (Én sem tudnám most azonnal megmondani, hogy milyen napra esett, de semeddig se tart elővenni a telefont, naptárat és megnézni.)

2016. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

gépről én is tudtam volna a magamét, de net nélkül nem. a sürgősségin meg valahogy nem azzal voltam elfoglalva, hogy hogyan varázsoljak netet a telefonomra :o

mondjuk mindegy is a kérdező szempontjából, a lényeg, hogy senki nem fogja keresztben lenyelni csak azért, mert nem tudja, mikor volt a ciklus 1. napja.

2016. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mond neki,hogy nem tudod...majd a méretek alapján kalkulál :)
2016. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Olvasd már el a kérdést mielőtt elküldöd! Ez teljesen értelmetlen!
2016. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
én se tudom pontosan. valaki írta, hogy ez szomorú, miért? miért az a normális, hogy görcsösen számolgat valaki, hogy mikor kell együtt lenni, én nem jegyzetelem a vérzésem. egyébként kb-ra mondtam, lemérték picurt és mondták, hogy mikor várható a szülés időpontja :)
2016. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem számoltam, hogy mikor kell együtt lennünk. Ettől függetlenül szerettem tudni, hogy rendben vagyok és nem az van hogy hol 20 napra, hol 40re jön meg. De hát kinek mi.. Én tudom, és számomra ez a normális.
2016. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh on azt irjàk missed felszivodott mikor az uj teszt is pozitív akkor mi???
2016. máj. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!