Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik lehet mégis...

Miért késik lehet mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

30-an vagy május elsején kellet volna lennie havimnak azóta semmi. Ma csináltam egy tesztet és negatív melleim feszül, hányinger néha elkap, és ami még nem volt ott lent teljesen az egész be van duzzadva.

Felfázva nem vagyok.

Lehet jele a terhességnek hogy be van duzzadva ott lent?


2016. máj. 3. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább fertőzés.
2016. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A duzzadást nem tudom, de én is negatívat teszteltem kb még 5 hetesen is...
2016. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fertőzés biztosan nincsen! Hála az égnek.


Az elég durva hogy 5 hetesen negatív volt a teszted, pedig azt írja a tesztek tájékoztatója hogy kimaradt menstruáció első napján már 100% - os.

Most még jobban ki leszek idegileg.

2016. máj. 3. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Kivéve ha menstruáció előtt 2 nappal fogant... Akkor még az "5 hetes" terhességet nem mutatja ki.
2016. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan 5 hetes voltam, csináltam 2-t is, negatívak lettek, dokihoz 7 hetesen mentem.
2016. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, 5 hetes voltál, miután utolsó menstruációtól számolják. Ettől még lehet, hogy ebből 3-4 hét nem valós.. Csak hát ugye utolsó menstruációtól kell számolni..
2016. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, csak előtte 3 hónapig nem volt menzeszem...szóval uh-s 5 hét.
2016. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!