Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Luteláris fázisban lehetséges...

Luteláris fázisban lehetséges hogy leesik a hő?

Figyelt kérdés
Több hónapja mérem de eddig mindig jó volt ahogy le van irva a nagy könyvben most meg 2 napja visszaesett 36,5 alaphőre.Még 5 nap van mensiig;(Azt hittem pedig összejött a baba;(

#hőleesés #lutelàris
2016. máj. 3. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem előbb fog megjönni.
2016. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat lehet mert tegnap gorcsoltem meg arra gondoltam h elment a baba ogy kozben;( mert ereztem ugyanazt mint az elozo terhessegnel.vagy meg az nem lehet h 2 hetig 9orakkor mertem a homet most meg ujra reggel 7kor? Es a szervezet csak kesobb reagal?
2016. máj. 3. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnap meg 6 nap volt hatra a mensidig, akkor ugye peteeres utani 8. napon lehettel, akkor meg nem lett volna minek "elmennie", hiszen meg ido sem lett volna a beagyazodasra.

Attol viszont merhetsz alacsonyabbat, ha korabban ebredsz. Nekem forditva szokott lenni, altalaban 5 korul kelek, de ha alszom veletlenul 1-2 oraval tobbet, akkor magasabb homersekletet merek. Mondjuk nem extrem magasat, csak 1-2 tizeddel tobbet.

Egyebkent az egy-egy napos homerseklet leeses is normalis lutealis fazisban, olyan nekem is van neha. Ilyenkor peteeres utani 5-6. nap kornyeken akar 4 tizedet is leesik egy meresnel, masnap pedig ujra felmegy.

Merd meg tovabb, az is lehet, hogy epp korabban jon a mensid, az is lehet, hogy ugyanugy mint maskor.

2016. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!