Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy tudat alatt...

Lehetséges, hogy tudat alatt terhes lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 1,5 éves babám de a párommal akartunk még egyet. Januárban februárban probálkoztunk is márciusban késett a menzeszem de a páromat kirúgták a munkahelyéről és így bepánikoltunk hogy mégsem tudunk mg egy babát vllalni. 2 hét késés után meg jött a bajom és szépen pontosan a következő is. Voltam dokinál is hogy biztos minden rendben van e azt mondta valami van ott de az nem baba tovább küldött vizsgálatokra amikre jövőhéten illetve utána kerül sor. Csak az a baj hogy már megint 1 hete késik egész nap rosszul vagyok émelygek stb de a doki még mindig nem tud semmit megmondani. Lehet hogy tudat alatt teherbe estem február-márciusban csak blokkolom az agyammal? Mert mi védekezünk minden alkalommal szóval Elvileg most lehetetlen lenne. Amugy a menzim mindig pontos 29 napos.


2016. máj. 2. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Hogy mi van??

Tudat alatt terhes lettél és blokkolod az agyaddal?? Tényleg, mi van???

Lehet én vagyok túl földhözragadt, de hogy lehet egy terhességet blokkolni az agyunkkal?...

2016. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
nagy az isten állatkertje... :P
2016. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem tudsz róla, még lehetsz terhes, ezt nevezed tudat alattinak? Nem úgy fogan egy magzat, h a tudatod is kell hozzá. Attól, hogy mégsem akartok, még nem lehet elfedni egy magzatot. Más is lehet emögött, vizsgáltasd ki magad, lehet valami egyéb nőgyógyászati eltérés.
2016. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Van még aki a menzeszt "bajom"nak hívja?
2016. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha korábban teherbe is estél volna csak nem fejlődött tovább, akkor is azóta már többször véreztél/menstruáltál, tehát az már kiürült volna a szervezetedből (vetélés, felszívódás) és nem látná a doki, illetve nem is emiatt késne most.


Ha valamit látott a doki, az majd kiderül mi, bár fura, hogy nem mondta mi lehet az, de azt elmondta, hogy nem vagy terhes. Ha most késik, az lehet emiatt a valami miatt (pl. ciszta) vagy mert most estél teherbe védekezés mellett. Csinálj egy tesztet.

2016. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Inkább lehetséges a pcos, endometriózis, progeszteronhiány, vagy bármi más, ami vérzés kimaradást okoz, és borít egyet a hormonháztartásodon.


Az agyaddal blokkolhatsz te akármit, ha akkor teherbe esel, már lenne szívhang, látható lenne a baba, stb. Az ultrahangot is blokkolod? :O

A másik, hogy ha menstruációd rendszertelen lett, hol időben jön meg, hol nem, tehát az émelygés, rosszullétek hormongondokra utalnak, nem terhességre.


Ne legyen igazam, de azt sem tartom lehetetlennek, hogy most egy darabig akkor se jön a baba, ha akarjátok.

2016. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
...és ilyen emberek vállalnak gyerekeket...
2016. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltál már? Ezt a blokkolás dolgot én sem értem. Ha ez így működne, nem lenne ennyi abortusz a világban. Már május van, ha február-márciusban teherbe estél volna, akkor lassan már akár a 10. hétnél járhatnál, nincs az az orvos, aki ezt ne venné észre.
2016. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet tudat alatt terherbe esni???

Terhes vagy csak aza gyad nem bírja feldogozni,ezért úgy csinál,mintha nem lennél terhes??? De akkor miért produkálnál terhestünetet???

Blokkolod az agyaddal,hát ez jó! Egyre több pszichiátriai eset van itt a terhesesés témakörben,ennyi láthatatlan terhesség a viláon nincs...

2016. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Taigetosz pozitív.
2016. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!