Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta vagy...

Fogamzásgátló tabletta vagy injekció után könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Császármetszésem volt, így várnunk kell a kistesóval minimum egy évet, arra az időre kellene valamelyik védekezési módot választanom. Már nem szoptatok.
2016. máj. 4. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet meghatározni. Én is császárral szültem, egy év után mi is próbálkozni szeretnénk, azt a gyógyszert írattam fel, amit korábban sok-sok éven át szedtem és bevált. Szurit én nem mernék, mert ha nem válik be, akkor nem lehet abbahagyni, mint a tablettát, szenvedsz, amíg kiürül.
2016. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szülés óta hüvelygyűrűt használok.

Sokkal jobban szeretem, mint a tablettát. Kényelmesebb, és kevesebb hormont tartalmaz.

Az injekció azért nem jó, mert ha besikerül egy terhesség, azt nem tudod rögtön abbahagyni. A gyógyszert hüvelygyűrűt igen.

2016. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Injekciós után elég lassan tér vissza a termékenység, én nem javasolnám.
2016. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem az injekció után szinte azonnal lett peteeresem, megsem ajánlanám.az első félévben szinte folyamatosan vereztem es még egy darabig rendszertelenül.szoval szerintem egy evre nem erdemes
2016. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!