Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves férfiként vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves férfiként vállalnátok babát a 34 éves párotokkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak házasság után, hogy biztos legyen az egész.
2015. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet.
2015. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

22 éves nőként sem vállalnék ha 34 éves párom lenne. Pláne fordítva. Az a nő valószínűleg nagyon úgy érzi, hogy el van késve, de nem talál magának való pasit, aztán leállt egy kölyökkel, hogy majd az lesz az apa... Jajj, ugyan már.


De ezt az adott 22 éves férfinek kell eldöntenie, ha ő készen érzi magát a dologra és szeretné, akkor hajrá. Én nem tenném, pedig lány vagyok, és rajongok a gyerekekért.

2015. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22 évesen te még nem vagy férfi ha anyuka korú "barátnőd" van :D
2015. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem csak úgy leállt, mert lassan 6 éve együtt vagyunk már.
2015. ápr. 5. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már hat éve együtt vagytok akkor simán. Viszont még egy ilyen fontos dologban is idegenek segítségét kéred, szóval talááán mégse kéne..
2015. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1-es, milyen az a 'házasság után'? :) Miután elváltak, vagy 'esküvő után'-ra gondoltál? :)


Nem kell válaszolni, költői kérdés volt :)

2015. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 7

Nem segítséget kérek, csak véleményekre vagyok kíváncsi.

2015. ápr. 5. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondold végig, hogy 8 év múlva Te alig 30, ő pedig 42. Ha ez Neked még így is belefér, és azt gondolod, hogy ő az igazi, akkor miért várnál. Ha viszont még fiatalnak érzed magad az egészhez, akkor jobb ha nem vállalsz, mintha 1-2 év múlva "bocs, nem erre a biciklire vágytam" felkiáltással otthagyod a párod és a gyereked. Egyébként a nő korát elnézve jó esély van rá, hogy ő gyereket fog akarni, ha nem Tőled akkor mástól.
2015. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!