Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán buta kérdés, de ha a...

Talán buta kérdés, de ha a méhnyak nem középen van, hanem "oldalt" akkor az nehezíti a teherbeesést? Nektek középen van? :D

Figyelt kérdés
Bocsi az idiota kérdésért, nem tudom másképp megfogalmazni. Eddig nem igazán tapogattam a méhnyakamat, de már 10 hónapja nem jön a baba és gondoltam most megpróbálom ezt is. Szóval megpróbáltam kitapintani és azt állapitottam meg, hogy a nagyon nem középen van, hanem a hüvelyem bal oldalán nyúlik be felülröl. Nem tudom érthetö-e de ez normális?? Nem középen kellene lennie?
2016. máj. 5. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Ne nyulkalk fel magadnak hanem menj orvoshoz es nézze meg o

Az önkontroll nem mindene esetben veszélytelen es okos dolog

Remelem minden oké nálad :)

2016. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Fogalmad sincs, hogy mit tapintasz ki. Az középen van. A hüvely viszont nem egy sima falú cső, hanem bőrredők (pontosabban nyálkahártya-redő) vannak benne. Abból találtad meg az egyiket.
2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Ezért kell az orvosra bízni, mert kicsit járatosabb az anatómiában, mint te, ráadásul ő látja is, nem csak tapogatja.
2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, a méhnyak a méhszáj FELETT van,a méhszájon pedig egy gombostűfejnyi nyílás van. Ha te azon át tudtál nyúlni, akkor gratulálok.

Tessék, a méhszáj pedig így néz ki, külön felhívnám a figyelmedet a környező szövetek állagára:


[link]

2016. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A képen is oldalt van, nem középen!!
2016. máj. 5. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Orvos látott már?
2016. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

A.képen azért van oldalt b+, mert egy kacsa szétfeszíti a hüvely falát...

Ahhh,ülj le 1-es!

2016. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Voltál már valaha nőgyógyásznál? Szerinted nem tette volna szóvá, ha baj lenne?


Egyébként mivel a méhnyak egy kicsit belóg a hüvelybe, így ahogy behelyezik a kacsát, ha úgy nyitja ki a doki, megnyomhatja egy-egy oldalát, így ilyen féloldalas lesz mint a képen. Ilyenkor igazítania kell rajta, hogy rendesen látótérbe tudja hozni. Ugyanígy természetes állapotában is "be tud csípődni", ezért érezheted úgy, hogy nem középen van. Egyébként nekem is egyszer ilyen, egyszer olyan (ujjazásnál szokta érezni a férjem). Nem kell megijedni. De ha már 10 hónapja próbálkoztok, akkor lassan kérhetsz időpontot, hogy a vizsgálatokat elkezdhessétek.

2016. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De azt nem is lehet mindig elerni nem , hogy te laikuskent otthon kitalald merre nez es mibaja. A hatra allòt is doki tudja megállapítanI.

Inkabb menj dokihoz es kerd meg h magyarazza el es hogy nezze meg rendben vannak e a dolgok.mert te igy erzed h nem!:)

2016. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
légyszi ne szaporodj
2016. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!