Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán buta kérdés, de ha a...

Talán buta kérdés, de ha a méhnyak nem középen van, hanem "oldalt" akkor az nehezíti a teherbeesést? Nektek középen van? :D

Figyelt kérdés
Bocsi az idiota kérdésért, nem tudom másképp megfogalmazni. Eddig nem igazán tapogattam a méhnyakamat, de már 10 hónapja nem jön a baba és gondoltam most megpróbálom ezt is. Szóval megpróbáltam kitapintani és azt állapitottam meg, hogy a nagyon nem középen van, hanem a hüvelyem bal oldalán nyúlik be felülröl. Nem tudom érthetö-e de ez normális?? Nem középen kellene lennie?
2016. máj. 5. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia mi kereken 10 hónapot vártunk. Múlthét végén lett 4 db tesztem is pozitív. Ma voltam dokinál 5 hetes vagyok ;) Ne add fel :)
2016. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már igaz régi a kérdés, de reagálnék rá, hátha valaki más is ide téved. És a felháborítóan bunkó kommentekre is reagálnék, hátha valaki ide téved, ne érezze magát feleslegesen rosszul mások együgyűsége miatt.


A méhszájam nekem sem középen van, legalábbis menzesz alatt többször azt vettem észre, hogy marhára oldalra áll, az intim kelyhet is csak úgy tudom jól feltenni, ha ferdén áll a hüvelyben. Csodával határos módon ez jött be. Határozottan mindkét kezemmel érzem, hogy jobbra (és előre) áll. Soha a büdös életben egyszer nem említette a nőgyógyász, hogy ez így lenne, pedig évente járok, mint minden normális, élni akaró nő.


A méhszáj tapintását rohadtul nem lehet összekeverni egy hüvelyredővel. Lehet esetleg csomókkal, de azok meg kisebbek, aki korábban ki tudta tapintani a méhszáját, az nem keveri össze mással.


Hihetetlen, hogy a nők a problémáikban nem segítik egymást, hanem paraszt hangnemben oltják azt, aki nem volt olyan szerencsés, hogy tüzenetesen felvilágosítsák minden részletről. Én is úgy húzom ki az orvosokból az infókat erőszakkal, mert maguktól sokszor nem mondanak semmit.


7-es "b+, ülj le egyes"? Miért, te drága kommentelő nőgyógyásznak születtél, vagy csak hobbiból méhszáj képeket nézegetsz naponta, így csípőből rávágod, hogy épp mi történik?


10-es "Légyszi ne szaporodj". Remélem te még nem tetted meg, neked se ajánlanám. Van elég gyökér a földön, nem kell több.


Amen.

2019. okt. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!