Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz elott 9nappal teszt?...

Menszesz elott 9nappal teszt? Ciklus 15 napjan peteeres . Korai meg? Mikor lehet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteérés után két héttel érdemes tesztelni, vagyis kb. amikor kimarad a vérzésed.
2016. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint kb. 6 nappal az aktus után? Wow..
2016. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van valami akkor sem vagy meg terhes csak elméletben, mert onnantól terhes a nő , hogy beagyazodas is megtörtént !!!

Ami 8-14 nap es meg a beagyazodas napján sem mutatja ki a legjobb teszt sem

Kitapintani sem lehet 5-6 dik hétig

Türelem tudom h nehéz de ha késik tesztelj vagy ha nagyon nem bírod kő akkor egy nappal mielőtt megszokott jönni

Sok sikert!!:)

2016. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mikor lehet?"

Bármikor. Aktus utáni napon is. Csak totálisan felesleges.

Mikor érdemes? Amikor kimarad a menzesz. ELőbb felesleges.



Nem is értem, minek tesztelnek előbb a nők. Ha negatív (az esetek 90%-ában), akkor azon kattog, hogy tényleg nem terhes, vagy csak korán tesztelt. Akkor meg minek?????????

2016. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász mondta,hogy a menzesz kimaradása után 1hetet érdemes várni.Szerintem teszt függő is.Az előző babánál 1hét után negatív lett,2után pozitív,viszont nem maradt meg.A mostani babánál már 1hét után pozitív lett☺
2016. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!