Érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

Párommal peteéréskor együtt voltunk megszakításos védekezéssel.mához egy hétre kellene még jönnie.(rendes 28 napos ciklusaim vannak).

Egy hete volt az aktus. Furán érzeem magam.érzékeny a mellem ami sose szokott és olyan "mindjárt" megjön érzêsem is van.igazság szerint tegnap este figyeltem fel ezekre pisilni talán kicsivel többször járók de szerintem ez a folyadékbevitel ő is függ. A hőm az normális 36.5 mindig is ennyi volt.Bő hüvelyvàladékom nincs sőt mintha egy kicsit száraz is lennék.A tesztet ha addig nincs semmi akkor köv.hétre gondoltam.igazság szerint arra vagyok kíváncsi hogy járt e valaki így vagy hasonló helyzetben?tapasztalatokra vagyok kíváncsi.:-)



2016. máj. 7. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akartok gyereket vagy sem? Egyebkent felesleges tesztelés, tüneteid sincsenek.
2016. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tervezzük de ha becsúszik nem az lesz az első h abortuszra rohannak!
2016. máj. 7. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Felesleges, tul koran van. Egy het mulva, ha nem jon meg a mensid, akkor tesztelj.

De ha nagyon-nagyon akarsz tesztelni, akkor is kb meg 5 napot varnod kell es igazabol meg az az eredmeny sem lesz megbizhato. Ezert lenne celszerubb megvarni a mensi idejet.

2016. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva gondoltam én is.csak fura hohy mát most görcsölök meg érzékeny a mellem pedig ez nem szokott lenni
2016. máj. 7. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség tipikus tünetei csak a 4-5 héttől kezdődnek, ha ti egy hete voltatok együtt és teherbe is estél akkor a pici csak most ágyazódik be. Várd ki a menzeszt és ha kimaradt akkor is 3-4 napot, ha terhes vagy akkorra már tuti ki fogja mutatni. A premenstruációs jeleket könnyű összekeverni a terhesség tüneteivel. No para csak türelem :)
2016. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A tegnapi naprol annyit hogy egész nap görcsöltem és szurkàlt.este volt egy hatalmas szúrás érzetem és nagyon fájt.du megmértem a hőmet : 37.volt.ma reggelre semmi bajom kicsit több a hüvelyváladékom nem vagyok olyan száraz mint tegnap a mellem picit érzékeny a bimbó kicsit sötétebb mint picit lila lenne a höm ismét normalis 36,5.

Szombaton majd kiderűl minden.de ma tébyleg tökjól érzem magam.

2016. máj. 8. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!